[ D] Meryl- Sekta
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ D] Meryl- Sekta
07-30-2014, 10:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2014 04:44 PM przez Meryl.)
[ D] Meryl- Sekta
Nick w grze: Cor Oberyn

Kontakt: GG, TS, Skype, ale wolę podawać numery i nazwy na PW.

Doświadczenie jako dowódca: 2 razy byłem Gubernatorem miasta, udało mi się znacząco rozwinąć gospodarkę i za jednym razem praktycznie rządziłem Miastem bo Lord był często nieobecny. Dowodziłem Wolną Kompanią która padła po śmierć moiej postać i z powodu braku pomocy admina wcześniej. Dowodziłem też raz Miastem, Piratami i elfami na The Witcherze, ale z powodu nie ogarniętych adminów, serwy szybko padły. Bywałem też moderatorem i dobrze sobie radziłem.

Staż na serwis: Nie grałem w poprzednią edycję a na forum jestem od paru tygodni.

Staż na GMP: To już będzie z ponad rok mego obcowania z GMP i ogólnie z RP.

Pomysł na prowadzenie frakcji: Zacznijmy od awansów i klas. O ile nie jest to problem proszę o klasy jakie tu podałem, po prostu pasują do mojego widoku gry.

Aby zostać członkiem obozu należy zgłosić się do Opiekuna Nowicjuszy oraz dowieści swej wartości. Dalszy etap nauki zależy od wybranej ścieżki, Miecz lub Magia. Przejdźmy do klas i wymogów ( przedmioty i stary zostawiam wam, sam dobrze tego nie z balansuje)

Zbieracz
( Wkracza dopiero na ścieżkę Śniącego, pracuje ciężko aby dowieści swej lojalności)
- Zezwolenie Opiekuna Nowicjuszy

Adept
( Pokazał, że mu zależy, uczy się pilnie aby wybrać swe powołanie)
- Wypełnienie zadań dla Opiekuna
- Poparcie 3 ważnych ludzi

Uczeń miecza
( Chce dążyć drogą siły i miecza. Trenuje sztuki walki)
- Akceptacja Opiekuna i Lorda Dowódcy Straży Świątynnej
- Wykonanie testu wiedzy

Nowicjusz magii Śniącego
( Uczy się języków i istoty magi, szykuje się do zostania Balem)
- Akceptacja Opiekuna, Jaśnie Oświeconego, Głównego Maga
- Test wiary i wiedzy

Dalej w zależności od wybrania ucznia miecza/magii ludzi czekają następujące drogi.

Magia:

Baal
( Towarzyszy Guru, poznaje tajną wiedzę i uczy się prastarych języków)
- Akceptacja Głównego Maga, Jaśnie Oświeconego, jednego guru.
- Test magii, wiedzy i ducha
- Minimum 1 tydzień gry jako Nowicjusz Magii Śniącego

Guru
( zna prastare tajniki, jest wielkim magiem)
- Test magii, wiedzy, ducha,
- Akceptacja Jaśnie Oświeconego, Lorda Dowódcy Straży, Opiekuna i Głównego Maga
- Brak skarg, nie naganna opinia.

Wysoki Guru
( Członek rady, wielki, potężny mag, praktycznie nie ma sobie równych)
- Akceptacja tych co wyżej plus całej reszty guru i zastępcy dowódcy straży
- Rozmowa OOC i IC, brak skarg, idealne RP, aktywności

Miecz:

Młodszy Strażnik
( Zaczyna swą drogę jako wojownik Śniącego)
- Akceptacja Jaśnie Oświeconego, Lorda Dowódcy Straży
- Test siły

Strażnik
( Dowiódł swej siły, prawdziwy wojownik Śniącego)
- Akceptacja tych samych osób co powyżej
- Test siły, wiary.
- Brak skarg

Elitarny Strażnik
( Wspaniały szermierz, mistrz miecz, prawdziwy czempion)
- Akceptacja tych samych co powyżej plus dwóch guru
- Test siły, wiary i umiejętności.
- Brak skarg, genialne RP

Jako, że z klasami są największe problemy rozpiszę o co dokładnie mi chodzi.
Każdy nowy zaczyna jako taki Zbieracz. Dołączenie nie jest takie trudne bo nie jest się jeszcze pełnoprawnym członkiem obozu. Następnie adept jest już pełnoprawnym członkiem i rozważa którą drogą chce iści. Uczy się,dostaje ważniejsze zadania. Klasa jest stworzona aby przyzwyczaić się do obozu i wybrać ścieżkę. Następne klasy uczniów są już znacznie ważniejsze. Każdy wybiera czy chce być magiem czy wojownikiem. Wojownicy uczą się walczyć i dyscypliny a magowie wiedzy itp. Nie każdy przejdzie dalej. Dalsze klasy są oczywiste.

Rangi dowódcze są po to aby usprawnić grę każdej kasty. Dowo straży odpowiada za nią,trenuje i załatwia robotę. Opiekun odpowiada za adeptów i zbieraczy, załatwia im zajęcie, zawody, lekcje. Główny mag naucza guru i baalów sztuki magicznej ze mną do spółki. Co do czasu na zebranie rangi, wytłumaczyłem to potem. Jak jest z tym taki problem, usunę to.

Awanse można otrzymać też szybciej i łatwiej za wielką zasługę i wygranie czegoś. I żeby w ogóle móc starać się o akceptację trzeba zasłużyć na szanse pozyskania szansy na akceptację Smile.

Na końcu klasy dowódcze: Jaśnie Oświecony, Opiekun Nowicjuszy, Najwyższy Mag, Lord Dowódca Straży Świątynnej, wybiorę tych ludzi z podań ( chyba, że sam znajde chętnego) i sprawcze ich RP.

Mam zamiar prowadzić frakcje ciekawie i klimatycznie. Nowicjusza tworzyć będziemy różnego rodzaju treningi oraz masę konkursów. Na przykład zawody alchemiczne czy turniej obozowy. Wyprawy na bagna, do lasu. Zamierzam tworzyć cykl eventów na temat poszukiwania śladów Śniącego. Znajdziemy do Klasztoru Druidów,Wieży Mgieł itp. Mam zamiar raz w tygodniu robić event, zbiórki raz dziennie, grupowe lekcje, modlitwy. Sam będę uczył baalów wraz z Najwyższym Magiem, nowickami zajmie się Opiekun. Straż będzie miała ciągle treningi.

Oczywiście będę prowadził handel z innymi obozami i starał się nawracać innych. Mam pomysły na wspólne eventy, oczywiście RP bo nie uznaje zbytnio DM. Każda skarga na kogoś odemnie zostanie rozpatrzona bez pośrednio przezemnie. Nie będę chował się w Świątyni jak wielu a będę dużo wśród ludzi, ale nie zawsze jako ja, zazwyczaj w przebraniu a na innych postaciach będę sprawdzał poziom mej frakcji.

Mógłbym jeszcze pisać i pisać, ale burza niestety Sad Jutro jeszcze dam parę rzeczy. Przepraszam za złą estetykę. Wina sprzętu. Mam nadzieje, że dacie mi szanse

Edit. Pojawiły się problemy z liczbą dni które ktoś musi przegrać aby otrzymać awans. Głębiej wytlumaczyłem to w poście poniżej. Chce od razu powiedzieć, że dostanie awansu ( zasłużenie na akceptację dowódców i tak dale) będzie trudne. Aby mieć możliwości dojścia do testów muasisz grać bardzo dobrze. Ale wcześniej niż wciągu 5 dni nie będziesz Adeptem. Chce też sprawdzić wytrzymałości graczy i zaangażowanie. To ważniejsze od dobrego RP. I kto powiedział, że na wypadek jakieś zasługi nie dostanie awansu szybciej? Big Grin.
07-30-2014, 10:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2014 10:53 PM przez Troll.)
RE: [ D] Meryl- Sekta
Kategoryczne nie. Kiedy tylko doczytałem do momentu ile gry ktoś potrzebuje na awans, stwierdzam, że nie nadajesz się na dowódcę. Jeżeli przeliczasz promocje na dni gry, to ja już dziękuję panu na wstępie. Zawsze, ale to powtarzam, zawsze kiedy spotykałem się z takim systemem, frakcja okazywała się być masówką, zbieraniną zwykłych dzieci żądnych lepszych statystyk i porządniejszego ekwipunku. Nie wspominając już o lizodupstwie i siedzeniu wokół dowódcy, zamiast normalnego grania. Wątpię by teraz miało być inaczej.
Reszty posta nawet nie czytałem dogłębnie, nie było sensu.

@Edit:

Czytałem resztę, jednak nie przykuwałem do niej już takiej uwagi. I tak, też pisali to samo co ty. Jednak nadal to im nigdy nie wychodziło, inaczej bym nie zwracał na to uwagi.
07-30-2014, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2014 10:56 PM przez Meryl.)
Rozumiem to i dziękuje ci za opinie. Szkoda, że nie czytałeś dalej. Powiedziałem, że minimum. Chodzi mi o to, że i tak nawet jak zagrasz dwa miesiące a nie będziesz grał dobrze, możesz awansu nie dostać. Ale żeby awans dostać musisz zagrać te 5 dni. Zwłasza, że taki strażnik aby dojść na koniec musiałby grać z miesiąc a wiem z wielu serwerów, że ludzie tyle nie grają. A żeby dotrzeć do najwyższego pułapu należy mieć naprawdę dobre RP i wiedzieć, że wcześniej niż za miesiąc nic nie otrzymasz. A biorąc pod uwagę testy i tak daleki to, że mam zamiar być surowy to nawet grając 3 miesiące możesz nie być Elitą. Moim zdaniem trzeba mieć RP i tak dalej wporzo, ale trzeba też swoje pograć.

Edit. Zaprasza do uważnego przeczytania mego podania. A co do lizodupstwa.... sam go nie znoszę i nie stosowałem.
07-30-2014, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2014 04:58 AM przez Nanak.)
Meryl, doceniam twoją inicjatywę, jednak nie po to cię tu Tyron przygarnął. Tyron chciał, żebyś się tutaj czegoś nauczył, widzi w tobie potencjał (Ja również go dostrzegam). Będąc dowódcą to ty raczej jesteś nauczycielem, nie nauczanym. Jeśli mamy ci pomóc, to zdecydowanie lepiej będzie, jak sobie to darujesz póki co.
07-31-2014, 12:49 AM
Moje zdanie jest takie samo jak Sz. P. Trolla. Ale gdybyś usunął ten system dawania awansów to szczerze powiem, że jest to jedna z lepszych kart jakie widziałem w nowym GMP. Nie wiem dlaczego, ale ludzie nie przywiązują wagi do estetyki itp. A po tym między innymi można ocenić jak dana osoba będzie prowadziła swój dział na forum.
Wiek nie jest dla mnie istotny, nawet nie zwróciłem na niego uwagi.
Nie znam cię, nie wiem jak grasz, jestem neutralny, ale proponuję dać Ci szansę i próbny okres.

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-31-2014, 08:43 AM
Powiem tak... O klasach decyduje ja. Potrzebuje jeszcze kilku informacji od moich pomicnikoq, skrypterów etc, aby móc zagwarantować jakie będą gildie i jak będą wyglądały (jak możecie zauważyć nie ma na razie MW i MO). Co do podania myślę, że ten system mógłby zostać przez Ciebie dopracowany. Na razie daje neutrala z lekkim wychyleniem na tak.

[Obrazek: achievement.gif]
07-31-2014, 09:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2014 04:45 PM przez Meryl.)
Rozumiem, dzięki za opinie i te złe oi te dobre. Mój zamysł klasowy opierał się na tym aby każdy mógł wybrać swą'drogę. Skoro wy decydujecie o klasach mogę usunąć spis a zamiast tego opisać o co mi chodzi w dawaniu awansów i ścieżkach itp.

Edit. Tak właśnie zrobię, podanie będzie pewnie troszkę krótsze , ale myślę, że nie ma to większego teraz znaczenia.

Edit. Albo na wszelki wypadek dla pewności zostawia klasy i ich spis.

Edit. Usunąłem czas potrzebny na awans.
07-31-2014, 07:43 PM
Jestem na nie. Jesteś u nas nowy i wolałbym żebyś trochę pograł, zanim się weźmiesz za dowo. Samo podanie mnie za bardzo nie przekonuje. Mam też wątpliwości co do tych twoich eventów. Chciałbym, żeby ten obóz wyglądał tak jak kiedyś i wątpię, że podołasz, ale masz wszystko do pokazania na serwerze.
07-31-2014, 08:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2014 02:18 PM przez Meryl.)
Dzięki za opinie Lucho Smile Nie będzie mnie przez 2 dni. Jakby co. Na wszystko odpowiem jak wrócę.

Edit. Jestem

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS