Start na Kolonii G1
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: W jakim czasie startujemy?
Od razu po powstaniu bariery (przed buntem).
Po zesłaniu Bezia (po buncie i rozwinięciu się wszystkich obozów).
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start na Kolonii G1
07-21-2014, 09:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-21-2014 09:23 PM przez Youacz.)
Start na Kolonii G1
Ok. Doszliśmy do wniosków, że gra w G2 będzie miała mniejszy sens. Dlatego zostawiamy to wszystko i zaczynamy od nowa, tylko musimy wybrać w jakim czasie zaczynamy grę.
Opcja 1 gwarantuje nam poznanie i zebranie ludzi w SO oraz pierwszy event jakim jest bunt.
Opcja 2 pozwala nam mieć wszystko gotowe i od razu dołączyć do wybranej gildii.
Głosujcie.

[Obrazek: achievement.gif]
07-21-2014, 09:45 PM
RE: Start na Kolonii G1
Trzeba uwzględnić, że większość serwerów co zaczynała z kolonią karną szybko padała. Mam nadzieję, że tutaj się to nie powtórzy. Szkoda by było. Co do pomysłu - jestem neutralny. Dam radę się podpasować wszędzie.

[Obrazek: x4iA74l.jpg]
[Obrazek: 3k69q63.png]
07-21-2014, 10:00 PM
A ja zrobiłbym coś, czego jeszcze nie było na żadnym serwerze. Są/były serwery gdzie występował tylko jeden obóz. I zawsze był to Stary Obóz. Dlaczego by nie zrobić czegoś podobnego, tylko z innym? Czemu chcę ograniczać do jednego obozu? Ponieważ jest mało ludzi którzy będą grali, a dodatkowe rozwlekanie ich po mapie jest kretynizmem.
Co do samego eventu... Po co robić event dla 5 osób? Chociaż z drugiej strony, event może przyciągnąć nieco uwagi.
07-21-2014, 10:06 PM
Zgodzę się tutaj z Trollem (podawałem już nawet taką propozycję chyba na gg). Świetnie byłoby zobaczyć wspólną grę w Obozie na bagnach, który przecież był kiedyś wizytówką tego serwera. Co do eventu, to nie ma sensu robić go z garstką graczy.
07-21-2014, 10:07 PM
Największym problemem jest tu to, że nie każdemu każdy obóz pasuje.

07-21-2014, 11:41 PM
Nie musi być fabuła jak z normalnego Gothica.
07-22-2014, 12:51 AM
To niech każdy będzie kopaczem!

[Obrazek: x4iA74l.jpg]
[Obrazek: 3k69q63.png]
07-22-2014, 01:16 AM
Skoro już mamy się z powrotem cackać ze starą Kolonią (-.-), to chyba nie obędzie się bez Sausage Addona, mam rację? Przydałby się też addon, dzięki któremu usłyszymy w końcu muzykę na tej podniszczonej klimatycznie przez Gothica 2 mapie, na jednym z tegorocznych serwerów wypatrzyłem właśnie tego typu addona i bardzo mi się spodobał.
07-22-2014, 08:38 AM
Chcesz paczki soundtracków z g1? Spoko mam ją, a co do addona to akurat oczywiste.

07-22-2014, 04:23 PM
A jakiż jest problem w odgrywaniu kopacza? Czasami sam odmawiałem awansów, by móc cieszyć się grą na niższych klasach. Tak właściwie to te najniższe klasy są najwartościowsze.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS