SS'y z różnych gier
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS'y z różnych gier
07-17-2014, 01:45 PM
RE: SS'y z różnych gier
Wstawił bym coś... ale nie mam programu do edycji grafiki XD nawet painta XD
07-17-2014, 01:47 PM
To pobierz GIMPa

[Obrazek: achievement.gif]
07-17-2014, 01:52 PM
A można by wkleić np do... Worda?
07-17-2014, 01:59 PM
Aaaa... Ty chcesz robić zdjęcia z pomocą printscreena. W takim razie radzę Ci ściągnąć fraps. Dzięki niemu można w wygodny sposób nagrywać i robić zdjęcia.

[Obrazek: achievement.gif]
07-17-2014, 02:05 PM
Aaa XD ja mam frapsa XD
ok dzięki zapomniałem o nim XD
08-17-2014, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2014 02:24 PM przez Nanak.)
Heroes of Might & Magic V Dzikie Hordy. Kampania Zehira "Na ratunek", misja czwarta "Ostentacyjne wyjście". Po uzyskaniu minimalnie 1000000 sztuk złota i użyciu "wezwania do broni" przez Zehira, obok niego pojawia się... Spodek. Tak właśnie nazywa się ten bohater, chyba nie muszę tłumaczyć czemu. Sam w sobie bohater pokręcony, jest czarnoksiężnikiem, tak jak każdy bohater mrocznych elfów, jego specjalizacja odpowiada rycerzowi, sam wygląd w awatarze przypomina zielonego impa przynależnego legionom Sheog. Opis jego jest krótki, acz zupełnie niepasujący do znanych realiów świata Ashan. "Nieznane urządzenie latające z Persei 9" Ja sam wyczuwam jednak w tym nie tylko easter egg... czuje, że to może być nawiązanie do Istot pradawnych znanych w HoMM III, a konkretnie do ich kosmicznych wrogów - kreegan, którzy też byli znani jako demony. To mogłoby wyjaśniać awatar impa.
Spoiler :
[Obrazek: 2v9q9oo.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS