Karczma "Pod szatą maga"
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karczma "Pod szatą maga"
07-13-2014, 11:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-14-2014 01:21 PM przez Youacz.)
RE: Karczma "Pod szatą maga"
Wtem w drzwiach pojawił się szczupły młodzieniec, którego twarz pokrywały liczne blizny. Jego włosy i uszy ukryte były pod futrzaną czapą, ponieważ na zewnątrz panował straszny mróz. Ubrany był w lekki kożuch z wilczych skór, a na jego plecach dumnie spoczywał bukowy łuk.
Widząc chrapiącego maga chłopiec westchnął po czym zdjął czapkę ukazując spiczaste uszy.
Elf dużym krokiem ominął śpiocha, po czym udał się do samotnego stołu z nierównymi nogami w rogu sali.

[Obrazek: achievement.gif]
07-13-2014, 11:15 AM
Starzec po jakimś czasie powrócił na ziemie. Bagienne ziele robi swoje z umysłem... właśnie, to była pora na skręta. Błysk krzesiwa zwrócił uwagę wielu chlejusów. Po chwili w karczmie poczuć można było przyjemny, słodkawy zapach.
07-13-2014, 12:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 12:11 PM przez DzikiWombat.)
Nieznajomy przywitał się z krasnoludem, przedstawiając swoje imię jako Temebe. Wyraźnie zainteresował się sięgającym mu do pasa brodatym awanturnikiem, toteż postanowił z nim pogadać. Wtem spojrzał obok siebie, czując nacisk na swym ramieniu. Jakiś pijaczyna oparł się o jego ramię. Zauważył, że ktoś go zaczepił, jednak mimo to odezwał się:
-Przyjacielu, po cóż te nerwy? Dosiądź się tu do mnie i mojego nowego towarzysza, albo z tym grajkiem.
Mówiąc to uśmiechnął się jakby chcąc zachęcić starca do podjęcia decyzji. Czekając na odpowiedź wziął pierwszy łyk piwa i zwrócił się do krasnoluda:
-To mówisz że wołają Cię Grabo? Nie powiem, oryginalny pseudonim. -pociągnął nosem- Zdaje się że nie jesteś typem spokojnego i oczytanego krasnoluda. Co Cię tu sprowadza, czyżby jakaś przerwa w przygodach?
07-13-2014, 12:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 12:42 PM przez Grabo.)
Grabo w końcu otrzymał swoje upragnione piwo od karczmarza. Przystawił sporawy kufel do ust i wziął dwa duże łyki. Piwo spływało mu po brodzie. Przełknął, postawił kufel na ladzie i począł mówić.
- Niestety przerwa, ale wymuszona. Moja kompania, z którą podróżowałem w poszukiwaniu skarbu, uciekła w nocy gdy byliśmy już blisko miejsca oznaczonego na mapie. Psia mać, chędożeni ludzie... z całym szacunkiem. Szukałem ich jakieś dwa dni, aż uznałem, że i tak ten skarb nie jest warty mojej pracy, a pić mi się chciało niemiłosiernie, a te sukinsyny - Grabo splunął na ziemię - zabrały cały trunek.
Kończąc to zdanie wziął kolejny potężny łyk z kufla. Nagle dostrzegł elfa, który usiadł samotnie w rogu sali.
- Psia mać, a zawsze mi się wydawało, że elfy podróżują z swoimi panienkami. Ale mniejsza o to, co Ciebie tu sprowadza?
07-13-2014, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 05:18 PM przez Pajak.)
Gruby starzec odbiera dwie flasze, które otrzymał od nieznajomego grajka. Jedną schował między swój gruby brzuch a ogromny pas, którym jest przepleciony. Natomiast następną odkorkował i zaczął sączyć krzywiąc się przy tym jak na myśl o modlitwie z rana. Zapominając o pragnieniu skosztowania miejscowego piwa zaczął śpiewać i podskakiwać w tanecznym rytmie, trzymając jednocześnie grajka za ramię.
Kilku miejscowych farmerów przyłączyło się do śpiewania - Wrzawę słychać było na dwie mile od karczmy.

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-13-2014, 05:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 05:21 PM przez Nardo.)
Nardo Poprosił innych muzyków aby pomogli mu to zaśpiewać i zaczęli w głębi duszy się śmiał jak głupi ale zabawa była świetna

Po godzinie śpiewania, powiedział aby zaśpiewać coś bardziej normalnego i zaśpiewali, wszyscy siedzieli popijali dobrym trunkiem i grali wraz z nim paru nawet tańczyło, oczywiście główny Muzyk(Nardo) śpiewał wraz z innymi którzy nie byli pijani i mieli dobrą głowę do picia.

Spoiler :
https://www.youtube.com/watch?v=0Rdg6GUv-wQ

[Obrazek: 38843291.gif]
[Obrazek: ObtcOIy.gif]
07-13-2014, 06:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 09:29 PM przez Youacz.)
Elf rozejrzał się szybko po sali, po czym odwrócił się do stolika, wyciągnął kawałek drewna oraz niewielki sztylet zza swojej kurty i zaczął coś strugać.

[Obrazek: achievement.gif]
07-13-2014, 08:24 PM
W pewnej chwili dało się słyszeć potężne kichniecie. Jego sprawcą okazał się gnom siedzący przy ławce znajdującej się zaraz przy ścianie. Rozejrzał się zdezorientowany, po czym wrócił do rysowania planu jakiejś dziwnej, gnomiej maszynerii.
07-13-2014, 11:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 11:44 PM przez DzikiWombat.)
Nieznajomy chrząknął, podrapał się po nosie, po czym zaczął mówić:
-Cóż, rozglądam się za robotą, chodzę tu i tam... nie mam jakiegoś określonego planu na siebie.
Wzdychnął ciężko, wziął kolejny łyk piwa i rozejrzał się po sali. Spostrzegł elfa siedzącego w rogu tawerny. Szturchnął krasnoluda i zapytał go:
-Ty, a co to za jeden?
07-14-2014, 12:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-14-2014 12:06 AM przez Grabo.)
Krasnolud spojrzał na elfa.
- Wygląda jak elf, śmierdzi pachnidłami jak elf, a posługuje się tym nożem, jakby bał się, że sam go zaatakuje. Tak, to definitywnie elf.
Grabo uśmiechnął się szyderczo i wziął łyk piwa.
- Dosiadamy się do niego?
Krasnolud dokończył swoje piwo i zamówił jeszcze jedno.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS