Podanie|AlanerPolska
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie|AlanerPolska
07-10-2014, 11:46 AM
Podanie|AlanerPolska
Witam. Moją skromną(Raczej) wypowiedź zacznę od przedstawienia siebie jako gracza RP oraz jako fizycznego człowieka. To tak. Nazywam się Jakub, mieszkam na Podlasiu. Mam 15 lat(Prawie, 24 lipca urodziny), jednak wiek nie ma nic do znaczenia. Niezbyt interesuję się sportami fizycznymi. Wolę świat wirtualny, niestety. Na scenie RP znalazłem się jakoś w 2006 roku(Nie mowa teraz o GMP), gdy to wędrowałem po różnych PBF'ach, czyli rozgrywkach RP na forach dyskusyjnych. Sam stworzyłem nawet kilka, ale z marnym skutkiem, ze względu na.. małą popularność PBF. Dalej, w 2010 roku pojawiłem się na scenie RP w SA:MP, gdzie przegrałem kilka dni na serwerze RP. Tylko kilka, ponieważ serwer później zaprzestał pracy, ze względu małej ilości graczy(Miałem wrażenie, jakbym był jedyny). I teraz, w marcu 2013 roku pojawiłem się tutaj, na GMP. Pierwszym serwerem gdzie zagrałem było Stormy Day(Świętej pamięci), potem na sławne ŻwŚ, później na Dolinę zapomnianych, aż trafiłem do (nie)sławnego UZ. Po drodze stworzyłem serwer - Aphiel RP. Grało u mnie kilkoro graczy Erinys'a, z czego się cieszę, ponieważ zaskoczyli mnie poziomem Smile . Serwer ostatecznie rozpadł się, powodu dalej nie mogę zrozumieć. Teraz wędruje po serwerach, szukając perełki. I zobaczyłem, że reaktywujecie Erinys, więc zawitałem.
Więc tak. Znajomość obsługi panelu gry. Stawiam na przeciętność. Na swoim serwerze byłem tak myślę, znany z niesamowicie szybkiego wyrzucania graczy za nieprawidłowy nick. Nigdy nie spotkałem się z skargą na mój temat. Była kiedyś jedna, na innym serwerze, ale wtedy byłem niewinny, a skarga została odrzucona. Wyrozumiałość i cierpliwość. Moja cierpliwość zależy od brata. Tak sądzę, przynajmniej. Albo od pory dnia. Bo wieczorami cierpliwość spada, ze względu na rodzeństwo. Ale tak to raczej te wartości trzymam na poziomie. Przeczytałem całą fabułę, ale teraz przeczytam ją jeszcze raz, tak dla pewności, aby zapamiętać ważniejsze fragmenty. Kreatywność? Cóż.. Jeżeli coś mnie natchnie(Łazienka, najczęściej) to potrafię wyrzucić z siebie coś konkretnego. Obiektywizm i bezstronność. Z tym będzie mały kłopot, z powodu serwera, na którym kilkoro graczy stąd było. Ale raczej nie powinienem się martwić, bo są oni członkami tutejszej ekipy. Więc luźno. Myślę, że starczy wypocin. Można zadawać pytania.
07-10-2014, 11:52 AM
RE: Podanie|AlanerPolska
Ja za to wiem dlaczego się rozpadł, bo miałeś go w dupie i latałeś po innych Big Grin
07-10-2014, 11:54 AM
Wiem, że GM byłbyś dobrym, ale wiem też, że na każdym serwerze pakujesz się do takich ról. Pograj trochę u nas, a dopiero potem bierz się za coś takiego... Teraz jestem na nie.
07-10-2014, 11:58 AM
Czemu musicie wyolbrzymiać wiele rzeczy? Większość "rang", który posiadałem zostały mi powierzone. Podania to rzecz, którą bardzo rzadko piszę. Może i się pakuję, ale faktem jest, że zawsze serwery gdzie taka pozycja była mi powierzona upadał, albo nawet w ogóle nie wystartował. Więc uznam, że to się.. nie liczyło.
07-10-2014, 12:02 PM
Kolejny wyjeżdża że wiek nie ma znaczenia, no ludzie. Po kij w takim razie w ogóle o nim wspominacie? Jakby to było komuś do szczęścia potrzebne.
Cytat:Sam stworzyłem nawet kilka, ale z marnym skutkiem, ze względu na.. małą popularność PBF.
Zwalanie winy na małą popularność jakiejś platformy marnie wygląda. To tak jakbyś nie chciał się przyznać że coś Ci nie wyszło.

Cytat:Serwer ostatecznie rozpadł się, powodu dalej nie mogę zrozumieć.
Musisz zacząć uczyć się na błędach. Przyznaj w końcu że skopałeś coś.

Cytat:Na swoim serwerze byłem tak myślę, znany z niesamowicie szybkiego wyrzucania graczy za nieprawidłowy nick.
[Obrazek: The+Speciel+One.+havetn+seen+this+on+fj+...633015.jpg]

Ogólnie to popracuj trochę nad sobą chłopie i zacznij czasem szukać winy nie w otoczeniu a w sobie, bo zdajesz się być właśnie osobą pozbawioną tej umiejętności.
07-10-2014, 12:04 PM
Nie znam Cię tak naprawdę, a mało mogę wywnioskować z podania. Wolałbym jeszcze trochę z Tobą porozmawiać i wtedy podjąć decyzję. Na razie muszę się wstrzymać od wyboru.
07-10-2014, 12:06 PM
Raczej macie rację, że nazbyt się pośpieszyłem.
Wina z upadku była podzielona pomiędzy mną, a drugą osobą, ponieważ obaj straciliśmy zapał. Tak de facto.
To ja poczekam i pogram.
07-10-2014, 01:32 PM
Szczerze? Mi podanie bardzo przypadlo do gustu. Ale prawda tez jest taka ze cie nie znam a wypowiedzi osob powyzej stawiaja cie w gownianym swietle. No ale niewazne, jeżeli o mnie chodzi to dostaniesz moj glos pod 2 warunkami.
1. Jak zobowiazujesz się do czestego siedzenia na serwerze.
2. Jak nie bedziesz wyrzucac ludzi za glupi nick. (Tylko w krytycznych wypadkach) jakie nicki mam namysli to mozesz zobaczyc pod moja KP.

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-10-2014, 01:44 PM
Mam kilka wymagan, KP i kilka dni gry u nas. Wiem Alanerku iz dalbys sobie rade na posadzie GM'a, niestety zabrales sie za to zbyt szybko, bowiem chyba trzeba zdobyc trochu zaufania.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
07-10-2014, 01:46 PM
1. Mamy wakacje, czasu od groma. Tylko wieczorami mniej.
2. Wiesz, niektóre postacie po prostu mają pseudonim, ale, gdybym zobaczył kogoś o nicku "Snickers" to moja reakcja byłaby prosta.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS