[D] William- Nekromanci
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[D] William- Nekromanci
07-09-2014, 10:45 PM
[D] William- Nekromanci
Nick: William (Jeśli Jest nie odpowiednie zmienię je)

Kontakt: GG-48610568 Skype- tomaszoskupino

Doświadczenie: Na Mythril w jednej z odsłon posiadałem dowodzenie nad "strażą bandytów" które otrzymałem za to iż najwięcej ze wszystkich graczy siedziałem na serwerze (początki mojej gry w GMP Big Grin), na kolejnej odsłonie Arcy Mistrza Kręgu Magów Ognia, a następnie po CK tamtej postaci zastępcę dowo bandytów. Na pewnym serwerze którego nazwy już nie pamiętam dostałem właściciela ziemskiego jednej z farm.

Staż na serwerze: Brak, aczkolwiek z fabułą jestem zapoznany dzięki Nanakowi.
(thank you Nanak! Big Grin)

Staż w GMP: Oj nie wiem.. ale z rok to chyba będzie. (jeśli chodzi o staż w zwykłym Gothic to będzie jakieś.. 8 lat. czyli gram od 6 roku życia Big Grin)

Pomysł na prowadzenie Frakcji: Nie będę prowadził frakcji żmudnie zadaniami typu: "pilnuj bramy" które większość dowódców przyznaje z braku lepszych pomysłów. Nie będę ignorował (głównie na czacie OOC i pw) pytań i rozmów ze strony graczy. Nie zamierzam zrobić z graczy kogoś kto musi na każde moje zawołanie lecieć z drugiego końca wyspy, chce im dać swobodę odgrywania postaci. Oczywiście będą różnego rodzaju zbiórki i tym podobne, ale będą uprzedzenia czasowe by nie odrywać graczy np. od odgrywania akcji RP.

To tyle z mojej strony Big Grin
07-09-2014, 10:56 PM
RE: [D] William- Nekromanci
Powiem tak. Nekromanci powstaną po tygodniu lub dwóch od startu serwera, więc się wstrzymaj. I taka mała rada, popraw to podanie trochę, bo nie przekonuje mnie, nic tak naprawdę ciekawego nie zawarłeś. Przypomnę, że starasz się o nekromantów, więc wolałbym dokładne szczegóły co do twojego pomysłu na prowadzenie frakcji. Na razie temat do usunięcia, ale dam Ci czas na skopiowanie tekstu, żebyś nie musiał pisać od nowa. Ale tak, postaraj się poprawić, taka moja rada.
07-10-2014, 02:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2014 02:56 AM przez Pajak.)
Widzę post napisany przez Grabo, ale mimo wszystko wyrażę opinię.
Wszystkie punkty oprócz ostatniego nie są potrzebne, ani wiek ani staż, ani inne gówna (według mnie). Niewielkie znaczenie może mieć twój nick, oraz coś do czego nie da się przyczepić ortografia. Jednak zje*ałeś 2 rzeczy a mianowicie estetykę podania i ostatni punkt. Co do estetyki to postaraj się wygrubić niektóre hasła, wyśrodkować tekst i dać jakiś nagłówek.
Ale to wszystko jest nieistotne skoro i tak najważniejszy jest ostatni punkt, a jeżeli nie masz lepszego pomysłu to niestety będę na NIE.

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-10-2014, 10:12 AM
Nie czytałem całego podania, jednak jestem na nie.

Wiek: 14 (wiek to tylko liczba pamiętajcie) ~dziękuję, nic więcej nie muszę wiedzieć.
07-10-2014, 10:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2014 10:25 AM przez Youacz.)
Widzę, że mamy spory podział zdań. Rozumiem czepiać się 13 lat i mniej, ale 14-latkowi ja jestem już skory dać dowódcę, ponieważ grywałem już z młodymi, którzy grają dobrze. Co do podania jestem neutralny, ponieważ musimy Ci się trochę przyjrzeć na serwerze (jak i każdemu innemu pretendentowi). Kończąc proszę, tak jak osoby wyżej, o dodanie paru szczegółów dotyczących pomysłu na frakcje.

[Obrazek: achievement.gif]
07-10-2014, 12:33 PM
ja na estetyke nie zwracam uwagi, według mnie za szybko dałeś podanie, bo większość osób nie wie jak grasz, no i by się przydał staż na naszym serwerze, pewnie jeszcze nie znasz klimatu naszego serwera, a dla wielu ten serwer jest niejako ,,świętością'' i nie wiem czy byś mógł się dla tego serwera odpowiednio poświęcić. Na razie jestem na nie ale muszę zobaczyć jak grasz Wink

EDIT: Pajak, ty mogles miec staz 3 dni bo akurat ty to Pajonk- Onufry Big Grin, ale dla mnie jest wazny staz na Erinys i nie powiem czemu
07-10-2014, 12:38 PM
Ja tylko podkreślę, żeby nie było niedomówień- oczywiście chodziło mi o komentarz o wieku, a nie sam fakt że ma 14 lat. Nie obchodzi mnie wiek.
07-10-2014, 01:21 PM
Ogolnie staz nie jest wazny. Ja sam niejednokrotnie wchodzilem na jakis serwer pogralem jeden dzien i skladalem podanie. Jeśli wstawisz wiecej pomyslow to zaglosuje, abys dostal okres probny tak jak to wiekszosc graczy dostaje. A jeżeli co do stazu nadal was nie przekonalem to przypomne, ze mnie przyjeliscie kiedys ze stazem chyba 3 dni Tongue Sory za brak polskich znakow, ale pisze na telefonie.

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-10-2014, 07:35 PM
Dzięki za opinie pogram na serwie i złożę nowe podanie Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS