Gothic The Returning
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic The Returning
07-06-2014, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2014 10:03 PM przez Youacz.)
Gothic The Returning
Czy grał ktoś w returning? Jeśli tak to jak oceniacie moda i jaką gildię polecacie Smile Ponadto mam pytanie czy podstawowe gildie są rozszerzone o dodatkowe zadania?
I jescze jedno... Na jakim poziomie grać, żeby gra nie była nudna, ale też żeby nie była katorgą?
Zapraszam do dyskusji Smile

[Obrazek: 0014395045.gif]
07-06-2014, 11:05 PM
RE: Gothic The Returning
Nie grałem w to, sam nawet myślałem, żeby taki sam temat założyć, tyle, że na forum gothic site (gdzie wszelkie pytania odnoszące się do singla polecam zadawać). Trochę to prześledziłem, i o paru rzeczach mogę wspomnieć. Zacznę od poziomu trudności, który podobnie jak w podstawce, nie ma możliwości zmian. Poziom the returning jest jeszcze wyższy, niż w już dość trudnym G2NK. W sumie... to jedyne, co ci mogę powiedzieć na pewno. Szczegółów na temat gry nie znam wystarczająco, by ci doradzać, bo mogę cię jeszcze wprowadzić w błąd. Tyle ode mnie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS