Erinys sławny, bardzo
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinys sławny, bardzo
06-23-2014, 07:05 PM
Erinys sławny, bardzo
Dzisiaj szukając na drugim komputerze forum natknąłem się na ciekawe rozmowy na pewnym forum między innymi o naszym serwerze: http://devgaming.pl/topic/22869-gothic-multiplayer/

Najciekawsze cytaty:
Cytat:Sekta jest fajna xD Komenda /skrety działa i dostajesz w prezencie 10 skrętów! Co 15 min można użyć i to gówno sprzedawać xD

Cytat:NIe polecam tego Rivaina... Na pierwszy rzut oka, po wejściu na linka widać że ukradli dużo rzeczy z Erinys RP Wink

Cytat:Erinys lepszy. Ludzie idą na Riviana bo tam jest więcej graczy. Ogółem gamemode mają amatorski, który dostali od kogoś. Tak naprawdę to nie mają skryptera nawet ^^

Cytat:Moglibyśmy wejść na tego Erinysa na przykład czy Riviana i pograć ekipką, stworzyć konfe na Skype i grać.

Na koniec ciekawostka. Właśnie dowiedziałem się, że Erinys to bogini grecka i był córką Tanatosa.

[Obrazek: achievement.gif]
06-23-2014, 08:34 PM
RE: Erinys sławny, bardzo
Będę strzelał... wygooglałeś "Erinys GMP" ? Ja wygooglałem i znalazłem to xD
06-23-2014, 08:56 PM
Konkretnie erinys rp, bo szukałem naszego forum na innym komputerze.

[Obrazek: achievement.gif]
06-24-2014, 07:58 AM
Nie znajdziesz mnie na innej stronie ;d
06-24-2014, 02:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-24-2014 02:52 PM przez Tyron.)
Ahh ta sekta.. A co do Gamemode, zdecydowanie mielismy lepszy..

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
06-24-2014, 07:16 PM
taaa, ta sekta gdzie wartownik stał 24/7 Big Grin

[Obrazek: i6l3tj.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS