[KP]Sir Myśliciel [New update 19/07/14]
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KP]Sir Myśliciel [New update 19/07/14]
06-19-2014, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-20-2014 03:44 AM przez Tyron.)
Rainbow [KP]Sir Myśliciel [New update 19/07/14]
Sir Tyron

[Obrazek: szlaczek.gif]

[Obrazek: 2llkcht.jpg]

Informacje Podstawowe

Imię: Tyron
Nazwisko: Gelselblicht
Tytuł: Paladyn, Oficer Królewskich Wojsk
Pochodzenie: Trelis
Wiara: Innos

Wygląd

Tyron to średniego wieku mężczyzna, jest wysokim oraz wytrenowanym osobnikiem. Charakterystyczny i płomienny kolor włosów Paladyna powoduję iż jest on łatwo rozpoznawalny. Oczyska jego przypominające złocisty kolor oliwy zawsze są zaczerwienione wokół rogówek, a wyraz na twarzy sługi Innosa może się wydawać surowy. Z przyzwyczajenia zawsze chadza ze zmarszczonym czołem dodając końcówki brwi wykierowane w stronę nosa.
Usta zawsze pomarszczone, szorstkie, czerwone, a przy tym cienkie jego wargi. Wypełnione poliki, spiczasty nos z przeciętnie szerokimi nozdrzami, wszystko wyraźnie pasuję do twarzy Oficera nadając mu pewnego uroku. Muskulatura Tyrona pozwala mu dzierżyć nawet najcięższe ostrza którymi zwinnie się posługuję. Ciało jego ozdobione jest tatuażami przedstawiającymi znaki religijne, dostrzec można także zbiorowiska blizn które nabył po potyczkach z bestiami czy innymi napastnikami.

Charakter

Oficer jest człowiekiem który dąży do celu bez względu na to co mu stanie na drodze, nawet jeżeli przyjdzie mu iść po martwych truchłach. Jest on lojalny wobec kodeksu zakonu paladynów i oddany wierzę w Innosa. Szanuję on tych którzy szanują jego oraz oczekuje iż każdy będzie zwracał się do niego jak przystało, inaczej dochodzi do szybkiego zdenerwowania się. Rozmyśla zanim przejdzie do czynów bowiem jest on rozsądnym, a zarazem poważnym Rycerzem który czasami niestety potrafi się arogancko zachować jeżeli ktoś nie spełni jego oczekiwań. Zawsze czujny.. Zawsze zachowuję zimną krew w ciężkich sytuacjach. Poddanie się w walce lub ucieczka z niej jest dla niego hańbą. Woli zginąć niż się poddać. Zawsze trzyma się zasad Honoru.

Umiejętności

Magia Runiczna: Jako członek zakonu musiał się wyuczyć posługiwania się nimi, doskonale wie oraz jest w stanie nawet udzielić nauk o tematyce posługiwania się runami przeznaczonymi dla Zakonu Paladynów.
Walka bronią Białą: Trenował od dziecka. Przerózne rodzaje broni prześlizgnęły mu się przez dłonie i zawsze zręcznie potrafił się nimi posługiwać. Dodając do tego standardy i normy których musiał się trzymać dołączając do Zakonu. Oficer jest niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem. Faworyzuję broń dwuręczną.
Kusznictwo: Nie szkolił swych umiejętności w tej dziedzinie z własnej woli. Zmuszony przez Zakon Paladynów nauczył się jak załadować bełt, poprawnie trzymać kusze oraz dobrze wycelować w cel. Nigdy go nie ciągneło do walki na dystans.
Czytanie i pisanie: Ojciec Tyrona upewnił się jeszcze za czasów dzieciństwa Paladyna aby nigdy w życiu nie miał problemów z czytaniem czy pisaniem, osiągnał ten cel.

Ekwipunek

Zawsze ma przy sobie dwie ukochane klingi z którymi nigdy się nie rozstaje, wielki miecz zakonny który dostał po konsekracji na Paladyna oraz ostrze jednoręczne które odziedziczył po swym ojcu. Bardzo rzadko także rozstaję się ze swym pancerzem płytowym, zbroją Zakonu Paladynów. Do bioder ma przypięte pomniejsze sakwy z pomocą pasa w których spoczywają Paladyńskie runy i także fiolka z wodą święconą. Podczas wypraw czy bitew, Oficera można zastać z ozdobną kuszą na plecach.

Prolog

Wiara.. To ona daję Ci silę. Wiara w samego siebie? Wiara w boga?
Innos jest naszym panem i to on daję nam siły aby móc wypędzić pomioty Beliara z tego świata. Kieruj się tym. Wiara w Innosa da Ci silę. Innos jest w każdym z nas. Jednakże wierząc w samego siebie i kierując się tym co serce nakaże.. Tu także można zbluźnić. Do wiary dochodzi trzeźwy umysł.. Wiara nie jest wszystkim. Innos jest dla nas zawsze, tylko my nie zawsze jesteśmy dla Innosa. Twoja wiara musi być ograniczona.
Bóg którego można dotknąć nie jest Bogiem. Hmm.. Trzeźwy umysł... Iluzja? Już sam nie wiem..

[Obrazek: yaguz.jpg]

[Obrazek: 2daamvc.gif]

Notatki i myśli Rycerza

Intrygujące sprawy

Ogień, święty płomień? Dlaczegóż niby Hordy Orków i inne sługusy Beliara mają do niego dostęp, przecież Innos podarował Ogień rasie ludzkiej, tym wiernym jego mądrości i potędze. To pomioty Beliara, mimo iż niejeden to człek nasz Pan ich nie kara.. Wszystko wydaje się takie dziwne, to jest nie... Nie na miejscu. Czy ta wojna nie ma końca? A co jeżeli my zaopatrzymy się w moce wroga? Czy zostaniemy ukarani? Czas to sprawdzić..

Apo.. <Tutaj zanika tekst>

[Obrazek: 2s6kc39.jpg]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Górnicza Dolina

To nie ma końca.. Zamknięci w zamku, w tych cholernych murach, szaro i na Innosa jeszcze raz szaro. Orkowie tylko obserwują, wielu ochotnikom udało się przemknąć, widać iż Orkowie są zanudzeni wyczekiwaniem. Niestety nie wiem na co czekają, oraz dlaczego to robią. Co ich tam trzyma? Moim zdaniem wystarczy kilka ataków na główną bramę. Wole niestety nie publikować tych niepokojących jak i dobijających faktów. Niech nasze słabe punkty pozostaną tajemnicą.. Głupek tylko nie ujrzy iż stal dzieląca nas a Orków.. Głowna brama.. Ehhh.. Nie, niech to pozostanie tajemnicą. Wole nawet o tym nie myśleć.. Prymitywne stworzenia, wszystko jest w zasięgu ich ramion, a może oni jednak wiedzą? Dlaczego czekają? Czy ktoś za tym stoi? Mam zamiar szukać odpowiedzi..

[Obrazek: iStock_000014134887XSmall.jpg]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tajemniczy Kruk

Ten ptak, często go widuję, zbyt często. Zastanawia mnie dlaczego? Dlaczego akurat wybrał Górniczą Dolinę, w której nawet świeżym powietrzem nie da się oddychać.. Co go tutaj przyciąga? Co dziwniejsze.. Mam wrażenie ze ten Kruk mnie obserwuje. Codziennie na dziedzińcu. Nigdy w tym samym miejscu, zawsze z widokiem na cały plac, na mnie, na wojska. Czy jestem szaleńcem? Ten Kruk mnie przeraża, to.. Nie, to nie szpieg, a może jednak? Może czas się dowiedzieć? Ciemność.. Ciemność.. Czas zestrzelić ptaszynę, przygotuje kusze..

[Obrazek: 2uer148.jpg]

Przeszlość

Nadal wspominam ten dzień w którym to zostałem wybrany do specjalnej ekspedycji która miała przejąć kontrole nad Starym Obozem w Górniczej Dolinie.. Wtedy bariera jeszcze istniała, budziła lęk u tak wielu ludzi.. W tym oddziale do którego należałem zastać można było nawet młodych Rycerzy którzy właśnie przeszli konsekrację. Niestety rozkaz to rozkaz, wszyscy dumnie się stawili mimo iż zrzerało nas od środka. Magiczna bariera nad którą Magowie stracili kontrolę.. Phi. Wiedzieliśmy że nie ma drogi powrotnej do Miasta Khorinis.. Do Portu.. Na statek. Kontynent mogliśmy zapomnieć. Nie wiedzieliśmy jak długo będziemy tam przebywać oraz co nas tam spotka. Nie wiele zastaliśmy, a Obóz w samym centrum tej przeklętej doliny był nasz w mgnieniu oka. Szybko sie udomowiliśmy.. Obóz kontrolowany przez nas był spokojny i dobrzę zorganizowany, dostawy Rudy były regularnie dostarczane, nikt nam nie przeszkadzał..

[Obrazek: 10xdchg.jpg]

Upadek

Nasz dowódca już wcześniej nie żył.. Wolę nie wspominać o jego śmierci. Nikt nie stał na czele naszych oddziałów, jednakże wszyscy wykonywali swoje zadanie jak gdyby nigdy nic sie nie stało, trzymaliśmy się dość trzeźwo przez kilkanaście nocy. Działaliśmy razem, naradzaliśmy się razem, wygrywała większość głosów. Nikt nie śmiał ogłosić samego siebie Kapitanem. Gdy już myśleliśmy że nic więcej nam nie przeszkodzi.. że już nic nas bardziej nie dobije.. Stało się. Wolność, bariera niespodziewanie znika z hukiem, Dolina się zmienia, wszystkie oczyska kierowane były ku niebu. Nigdy nie zapomnę tamtej nocy. Nasza rycerska rada zebrała się w Sali Tronowej na Zamku, a ja? Zdezorientowany dołączyłem do reszty. Nastała cisza na sali, widziałem strach w wielu oczach, a nagle wszystkie przestraszone pary oczu szukały ukojenia w mym majestacie.. Nie zapomnę tego widoku. Tak.. To wtedy mianowano mnie nowym Kapitanem. Do dzis zastanawiam się dlaczego. Stawiam iz jest to prawdopodobnie przez wiek oraz doświadczenie.. Przecież mogł to być ktoś inny, na zamku zastać można było wielu ambitnych ludzi. Od tamtego czasu, do dziś? Wiele sie zmienilo, bardzo wiele.

[Obrazek: 51vyp0.jpg]

[Obrazek: 2daamvc.gif]

To be continued..

Informuje tez ze robilem copy + paste ze znakami polskimi, staralem sie o jak najmniej bledow ortograficznych.. Moglem cos przeoczyc.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
06-19-2014, 06:01 PM
RE: [KP]Sir Mysliciel
Ładna oprawa graficzna ^^ ale jak do jasnej cholery można zrobić taką tęczę ?
06-19-2014, 06:19 PM
RE: [KP]Sir Myśliciel
Jak piszesz posta masz na gorze po lewej stronie ''Temat:''.

Jest tak:

Login:
Temat:
Ikona posta:

I tam gdzie Ikona zaznaczasz czy w ogole chcesz Ikony..

06-19-2014, 08:26 PM
Jak zwykle bardzo dobrze. Czekam na dalsze wątki.
06-19-2014, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2014 09:38 PM przez Nanak.)
Ja się do tej karty przekonałem. Krótko i dość przejrzyście, do tego tekst przyjemny. KP przedstawia cię jako dobrego dowódce i honorowego paladyna - niby stereotyp, jednak takich właśnie brakuje. Masz propsy.

PS: Ta KP jest ruda ;_;
06-19-2014, 09:59 PM
Niby taki stereotyp, ale w jego glowie inaczej, czasami watpi w Sile Innosa itd. Ale juz nie bede wiecej opowiadal, napisze w KP Tongue

06-20-2014, 02:36 AM
RE: [KP]Sir Myśliciel [Update 20/06/14]
Update 20/06/14

Edytowane Zapiski, bedzie ich znacznie wiecej..

07-14-2014, 08:05 PM
Bardzo fajna i estetycznie wykonana Karta. Big Grin Fajnie opisana historia chodź nie za długa. Wykonanie graficzne jest największym plusem.
07-14-2014, 08:44 PM
Panie, jo tu bede wprowadzal wiecej i wiecej, tego bedzie od groma.. Ale narazie jestem na wakacjach za granicum chuopie.

07-19-2014, 07:27 PM
RE: [KP]Sir Myśliciel [New update 19/07/14]
Nowa aktualizacja notatek. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS