Propozycja ankiety nt. Potworków.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-14-2014, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-14-2014 10:13 PM przez Pajak.)
Nie chcę się wpierdzielać w kompetencje adminów, ale proponuję stworzyć ankietę na temat potworków. Czy ktoś owe chce, czy nie chce. A może czy ktoś chce Sprzedawców/handlarzy, czy nie. Nie nie wiem co może ktoś jeszcze chcieć, bądź nie. To tylko taka propozycja.

EDIT: Moim zdaniem o ile już będą stworki to powinny się one bardzo rzadko odradzać. Np. co 1h 1.5h, bo jak ktoś załóżmy, że chce zrobić RP na terenie orków, a one się odradzają co 5 minut to naprawdę jest upierdliwe.

[Obrazek: 0014395045.gif]
06-14-2014, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-14-2014 10:51 PM przez Nanak.)
RE: Propozycja ankiety nt. Potworków.
Jeśli chodzi o zwyczajne moby, moim zdaniem mogą być, acz nie muszą. Szczerze mówiąc dużo one ze sobą nie wprowadzają, życie toczyłoby się tak samo i bez nich, jednak ich obecność też nie zaszkodzi, może to utrudnić m.in. akcje błyskawiczne czy zwyczajnie uniemożliwić dostanie się do konkretnych części wyspy.
Kwestia NPC wygląda podobnie jak z mobami - z nimi czy bez, da się żyć. Czasem dobrze jest wypełnić pustki w frakcjach, jednak czasem taki "sztuczny tłum" okazuje się uciązliwy. Podsumowując dochodzę do wniosku, że lepiej będzie bez nich.
Sprzedawcy ? Handlarze ? Nie! Żadnych fikuśnych mechanizmów rodem z MMO! Jak gramy RP to gramy RP. Takie bajery tylko od RP odciągają.

To by było chyba na tyle.

EDIT: Odnośnie częstotliwości spawnu, zgadzam się z tobą. Niech to będzie chociaż pół godziny.
06-15-2014, 11:12 AM
Moby powinny być, ale Handlarze i sztuczny tłum mi się nie podoba, à propos częstotliwości swawnu, myślę że ok 20 minut będzie w sam raz.

[Obrazek: i6l3tj.gif]
06-15-2014, 03:04 PM
Moby i sztuczny tłum będą, co prawda tylko kilka NPC ludzi ale będą. Kopacz nie będzie uciekał z zamku ipt. Ale Yougacz główny operator niech się wypowie.
06-15-2014, 03:21 PM
Miło by było gdyby moby były. Spawn jest jakiś wgrany, ale nie mam pojęcia jaki. Ogólnie jest chyba 64 NPC, czyli tak po ~14 na gildie.

[Obrazek: achievement.gif]
06-15-2014, 04:13 PM
Kilka 64 xD Aha i myślę tak:

W fortecy jest jedna osoba online a atakuje ją trzech
Na to ta z fortecy mówi: W fortecy jest 15 osób, przegracie.

Uznajmy, że NPC się nie liczą (Czyli w tym czasie jest jedna osoba) ale nie można atakować od tak sobie bazy. Można np. oblegać ale to musi być uzgodnione przez obie strony i nie można wbijać CK/MK na terytorium wroga. Ewentualnie jeśli ma to za sobą jakieś RP. Kto się zgadza?
06-15-2014, 04:29 PM
A myślałeś, że będzie inaczej?

[Obrazek: achievement.gif]
06-15-2014, 05:05 PM
Nie, tylko mówię. Często ludzie mówią i robią inaczej.
06-21-2014, 03:47 PM
Wszystko fajnie i elegancko. A co z częstotliwością spawnu? Ktoś się wypowie? A może już jest wszystko ustawione? Prosiłbym szczególnie o wypowiedzi adminów.

[Obrazek: 0014395045.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS