Fabuła serwera
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabuła serwera
06-12-2014, 10:40 AM
RE: Fabuła serwera
łot abałt gildie nieoficjalne? Czy to jest konieczne?

[Obrazek: i6l3tj.gif]
06-12-2014, 06:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 06:59 PM przez Youacz.)
Nie, to jest tylko wolna wola graczy. Chcą to mają nie chcą to nie będzie.

[Obrazek: achievement.gif]
06-19-2014, 03:23 PM
Nie mam specjalnie czasu, zdążyłem rzucić okiem tylko na pierwszy akapit i mam parę uwag.

Cytat:W powietrzu da się wyczuć narastający konflikt z zielonoskórymi, których armia zdecydowanie przewyższa oddziały królewskie. Wojna ta była niezwykle kosztowna, a cenę za nią miała ponieść niewielka grupa skazańców wydobywająca magiczną rude w Górniczej Dolinie.
Rozumiem że da się wyczuć narastający konflikt który minął Tongue?

Cytat:broń stawała się lekka i ostrzejsza od zwykłej ze stali.
Rozumiem że tu chodzi o ulepszanie oręża przez nałożenie warstwy magicznej rudy. W takim wypadku chyba trudno o to by broń nagle robiła się lżejsza po dodaniu surowca, is it Tongue?

Poza tym cały czas jest powtarzane słowo "ruda".

"że każde, najdrobniejsze nawet"
Przydałby się tu przecinek.

"będzie karane zesłaniem"
Literkę zjadło.

Jak będę miał potem chwilę to przeczytam całość i dopiero powiem co sądzę o samej fabule Smile.
06-19-2014, 03:45 PM
Miałem to poprawić właśnie i pokazać Youaczowi ale co najdziwniejsze....Temebe...Przeszedł MARIO!

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
06-19-2014, 03:47 PM
Temebe nie zapominaj, że niektóre bronie były z czystej rudy.

[Obrazek: achievement.gif]
06-20-2014, 11:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-20-2014 11:34 AM przez DzikiWombat.)
Były z czystej rudy (w domyśle zrobione), a nie stawały się lżejsze Tongue. Po prostu trochę średnio logicznie mi brzmi że broń stawała się lżejsza po użyciu magicznej rudy, ona mogła być najwyżej od wykucia lekka ^^.

A, i nie przeszedłem mario, ale Grabo poprosił żebym jego kartę postaci ogarnął :3.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS