Kiedy chcecie start serwera?
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy chcecie start serwera?
05-19-2014, 04:25 PM
RE: Kiedy chcecie start serwera?
Co tam GM, liczy sie wyobraznia ^^ . (nie no zartuje, bez tego to ani rusz)
05-19-2014, 04:28 PM
Jankes, my (a przynajmniej ja) planujemy start hipotetycznie, pamiętamy o brakach w skryptach. Hmm... gotowość skryptów też trzeba uwzględnić xD
05-23-2014, 10:26 PM
Łeeeh jeszcze nie wypowiedziałem się w tym temacie. Więc tak: <Ekhm, Ekhm> Czekanie na wakacje/dobry moment jest dobre. Dlaczego dobre? Ponieważ wtedy nagle będzie napływ graczy, którzy oderwą się w końcu od książek i zaczną grać w GMP. Ale czekanie na upadek innego serwera jest fatalnym pomysłem ponieważ zauważcie, że serwery upadają wtedy gdy inny serwer odbierze graczy. A my czekając na upadek serwera nie odbierzemy graczy. Możecie się zgodzić bądź nie, ale takie jest moje zdanie i ciężko będzie je zmienić. No to jak mamy już ustaloną mniej więcej datę to czego man brakuje?
- GM
- Graczy
Na temat GM nie będę się wypowiadał, nie wiem jak wygląda sytuacja itp.
Natomiast gracze będą wtedy, gdy ktoś będzie online na serwerze. Wtedy może przykujemy uwagę ludzi. Jak zdobyć ludzi, którzy będą online na serwerze? Po pierwsze jesteśmy MY, ale każdy wie, że nie ma wśród nas nołlajfów i nikt nie będzie siedział godzinami na serwerze. Ale można też zacząć rekrutować ludzi na dowódców. Ci ambitniejsi będą chcieli się wykazać, więc będą siedzieć na serwerze. Przez co zapełnią nam solty. Wnioski możecie wyciągnąć sami. Oczywiście potrzebna nam jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz - SZCZĘŚCIE!

[Obrazek: 0014395045.gif]
06-13-2014, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-13-2014 09:39 PM przez Jankes.)
[Obrazek: 0e8d959756_jeszczes_nie_gotow.jpg]
07-14-2014, 08:16 PM
Wypowiem się jako nowy użytkownik. Nie liczy się kiedy serw wystartuje, najważniejsze aby był dopracowany i w pełni gotowy. Wiele serwów miało wielkie perspektywy by upaść.... przez pośpiech i nie dopracowanie czegoś.

Co do konkurencji. Na razie nie jest ona zbyt duża. WB upada co pokazuje, że jest masówką a wiernych graczy ma może z 15. Nexus niby jest, ale też ciała nie urywa i równie dobrze radzi sobie Amilustim. Midgard stara się, ale nie wychodzi mu. No i jest jeszcze masa innych serwów jak choćby Husaria która chyba nie cieszy się aż tak wielkim powodzeniem. Myślę, więc, że serw z ciekawą fabułą i fajną ekipą się wybije. Fabuła mi się spodobała, zwłaszcza to, że wywodzi się z poprzedniej odsłony więc została stworzona przez graczy, a to ważne. Sam nie grałem wtedy, ale myślę, że będzie dobrze. Big Grin
07-14-2014, 09:10 PM
"ciała nie urywa" mówi się dupy nie urywa Big Grin

[Obrazek: i6l3tj.gif]
07-14-2014, 11:38 PM
Właśnie, zastępcy na nieobecnych dowódców zostali wybrani, a sam serw jest już chyba po testach. Nie ma co odwlekać i czekać na upadek dajmy na to WB, bo i tak prędzej, czy później się podniesie, jak już nieraz robiło. Jesień zbliża się małymi kroczkami, koniec wakacji oznacza jak co roku spory spadek liczebności graczy na serwerach. Jeżeli chcemy się cieszyć serwerem jak najdłużej, to czas z nim w końcu wystartować i przy okazji rozpocząć go jakimś eventem, który rozpocząłby się po osiągnięciu dostatecznie dużej liczby graczy.
07-14-2014, 11:52 PM
Nie, nie było jeszcze testów serwera. Zrozumcie, że trzeba jeszcze trochę poczekać, nie wszystko zależy tutaj od Yahiko.
07-15-2014, 12:14 AM
My nie czekamy na upadki innych. Po prostu prace nadal trwaja.. I jak Lucho napisal, nie wszystko zalezy od naszego skryptera. Co do zastepcow.. Hmm, pewnie zdaze wrocic na czas. Mam nadzieje ze Jankes tez.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
07-15-2014, 12:39 AM
Prace nadal trwają? Jeżeli prace będą się tak ciągnąć, to serwer wystartuje w połowie sierpnia albo i później, a jak wszyscy wiemy, wtedy nie nacieszymy się nim zbyt długo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS