Kiedy chcecie start serwera?
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy chcecie start serwera?
05-14-2014, 06:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-14-2014 06:10 PM przez Pajak.)
Lightbulb Kiedy chcecie start serwera?
Cześć! Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat jak w temacie xD Czyli Kiedy chcielibyście, aby nasz serwer "Erinys - Role Play" Wystartował? Znamy już zdanie Jołacza które brzmi mniej więcej tak: "Serwer nie wystartuje zbyt szybko, bo jest ogromna konkurencja i nie wybijemy się" (Jeśli się mylę to popraw mnie Jołacz ;-) ). Ciekawi mnie szczególnie jaki termin według was będzie najbardziej odpowiedni? Na przykład... no nie wiem... Pierwszy dzień wakacji, albo może chcecie poczekać, aż jakiś konkretny serwer padnie? Może admini zobaczą nasze pomysły i wpadną na jakiś ciekawy pomysł? Zapraszam do dyskusji!

[Obrazek: 0014395045.gif]
05-14-2014, 07:23 PM
RE: Kiedy chcecie start serwera?
Chcieć, to pewnie by większość chciała jak najszybciej, ale fakt faktem, konkurencja istnieje. Na pierwszym miejscu jest WB - dość nowy serwer, typowa masówka. Jeśli chodzi o nią, to mam nadzieje, że jak każda nijaka masówka odejdzie w niepamięć. UZ z kolei ma wiernych (a przynajmniej wierniejszych niż na WB) graczy, którzy ciągną ten projekt chyba dobry rok i nie odeszli mimo sporej przerwy. Tak czy siak... obydwa serwery są sporą konkurencją.
WB mając taką ilość graczy będzie przyciągać kolejnych, natomiast UZ ze swoją wierną ekipą szybko się raczej nie poddadzą. Niemal pewnym jest, że pierwsze odpadnie WB. Właśnie wtedy moim zdaniem będzie pora na start. I co ważne, po upadku, start musi być szybki, GMP acz na pozór opustoszałe, ciągle tętni życiem. Konkurencja nowa będzie się pojawiać, trzeba wyczuć dobry moment.

W przeciwnym razie Erinys trafi do grona martwych serwerów najpewniej.
05-14-2014, 09:45 PM
Nie zapominajmy o serwerze naszych przyjaciół - Eskatonie, którzy z projektem wystartowali jakiś czas temu i nadal mają problemy.
Dowodzi tylko temu, że nie jest to odpowiedni czas. Ponadto nie chcę robić kolegom konkurencji. Swoje plany mam, ale pytanie czy wyjdą. GM nadal nie skończony i nie mam pojęcia jak, kiedy i z kim go skończę.
Tak jak wspomniał Nanak liczy się moment i wiem jak ten moment musi wyglądać.

[Obrazek: achievement.gif]
05-15-2014, 03:39 PM
Eskaton to nie moi przyjaciele, więc w słowie ,,naszych'' mnie nie ma. A tak to najlepiej na wakacje albo po wypisaniu ocen prawidłowych bo już do szkoły nie trza chodzić.
05-15-2014, 04:09 PM
Ale też nie będzie miło się z nimi gryźć... tym bardziej, że oni nas dobrze znają, tak jak większość z nas dobrze zna ich. W związku z powyższym, poza upadkiem masówek musimy czekać na upadek Eskatonu. Jeśli chodzi o wakacje, to też musimy uważać, w końcu nie tylko my będziemy mieli więcej czasu na grę. To właśnie na wakacje może się zjawić ogrom nowych serwerów. Moim zdaniem serwer na liście powinien się pojawić chwile przed wakacjami... o ile stara konkurencja nie pozostanie... będzie ciężko.
05-15-2014, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-15-2014 09:31 PM przez Grabo.)
Moja krótka i dosadna opinia: Gdyby każdy się tak kurwa przejmował, toby cały czas Antivia stała i co więcej miałaby się dobrze.
05-16-2014, 01:01 PM
Może się myle, ale z twojej opini wyciągam wniosek, że takie przejmowanie się podtrzymuje serwer, więc czemuby się nad nim nademiar zamartwiać.
Troche więcej zaangażowania, data startu jest istotna dla przyszłego żywota Erinys
05-16-2014, 04:40 PM
Myślę o tym, że gdyby myśleć o każdym konkurencie, to nie powstałoby nic nowego.
05-19-2014, 09:06 AM
Mamy do wyboru planowanie możliwie najszybszego startu. przekładanie go do twoich urodzin bądź jeszcze dłużej lub start wśród masówek, które nam odbiorą graczy. Serwer powstanie, ale jego przebieg egzystencji zależy od nas. Większość masówek miało szczęście, zaznaczam, szczęście m.in. ze względu na date startu... właściwie głównie ze względu na nia.

Chyba lepiej jest wszystko zaplanować, niż liczyć na szczęście Smile
05-19-2014, 04:06 PM
Taaa można startować już teraz...Tylko, ze bez GMu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS