Zabójcy
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabójcy
08-25-2014, 02:59 PM
Zabójcy
Nazwa Organizacji:Zabójcy
Przełożony:Potter
Kontakt z organizatorem:GG:47478482
Pozostali członkowie: MysterAron,Grimes,Draks
Co chcecie wnieść do fabuły:Będziemy płatnymi zabójcami
Historia powstania:"...zobaczył go, mężczyznę ubranego w skórzaną pancerz z kapturem, nie widział jego twarzy spojrzał mu tylko głeboko w oczy, widział tam spokój.Cały wystraszony spytał:"Dlaczego?".Mężczyzna zanim podciął mu gardło powiedział tylko.."To nic osobistego..."
Proponowana siedziba gildii: Siedziba może być gdzie dacie
(ewentualny) Pancerz dla członków: Ciężki pancerz bandyty

Mam nadzieję że teraz nie przesadziłem i że ta gildia dojdzie do skutku Big Grin
Jeśli nie ciężki może być lekki...
08-25-2014, 03:07 PM
RE: Zabójcy
Jestem na nie.

[Obrazek: 38843291.gif]
[Obrazek: ObtcOIy.gif]
08-25-2014, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-25-2014 03:17 PM przez Nanak.)
RE: Zabójcy
Przy twojej trzeciej próbie dostrzegam poprawę, nie ma już osobistości, bohaterów czy magów, a prości ludzie. Jednak paru rzeczy chyba jeszcze nie uwzględniłeś. Być i egzystować oni mogą, ale kto skorzysta z ich usług ? Kolonia to miejsce bezprawia, śmierć załóżmy kopacza nikogo nie poruszy. Cień ? Nie wiem, może martwy strażnik by kogoś ucieszył. Wszystko niby fajnie, jednak sądzisz, że to będzie warte zapłaty ? Nie tutaj. Kolonia to miejsce dla opryszków, którzy wolą to załatwić własnoręcznie, m.in. w imię szacunku, żeby pokazać, że ma się jaja.
Patrząc na to pod innym kątem, istotniejszym, nikt się nie zgodzi na stworzenie frakcji, której celem będzie wlepianie CK innym graczom. Nie dość, że mamy z nimi aktualnie problemy, to wy jeszcze chcecie tłuc nielicznych.

W imieniu administracji podanie odrzucam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS