Arcykapłan Wody-Arthol
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcykapłan Wody-Arthol
08-21-2014, 12:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 02:49 PM przez Noe.)
Arcykapłan Wody-Arthol
Nick w grze
Arthol

14

Kontakt

gg (51275444)

Doświadczenie jako dowódca
Byłem wiele razy dowódcą raz magami chciałbym dalej temu podołać.

Staż na serwerze
Nie grałem ale zapoznam się z fabułą od razu gdy skończę pisać owe podanie.

Staż w GMP

1 rok 2 miesiące

Pomysł na prowadzenie frakcji

Grając na różnych serwerach spotykałem różnych dowódców którzy siedzą tylko w bazie i chcą najszybciej odesłać gracza przez jakieś głupie zadanie. Zostając Arcykapłacem będę ruszał z graczami z frakcji w różne miejsca koloni aby powiększyć RP. Jeżeli chodzi o rekrutacje stawiam duży próg w tej sprawie gdy dołączyłem do jakiejś frakcji(na innym serwerze) spotykałem tam graczy którzy prawie nie znają RP. Gracz który chce dołączyć do frakcji której bym był już dowódcą sprawdził bym najpierw poziom RP gracza albo pomóc mu w przyswojeniu wiedzy o RP od razu na serwerze. Kolejną rzeczą którą chciałbym wprowadzić to aby zostać nowicjuszem wody wpierw gracz musi zostać członkiem obozu( postaram się dogadać z dowódcą o tym Big Grin ) Jako Arcy kapłan starał bym się aby do frakcji wprowadzić jak najwięcej RP aby członkowie nie mówili " Nuda robimy pvp?" Temu mówię stanowcze NIE!!!!!!!!!! Dowódcy powinny utrzymać jak najlepszy poziom RP w frakcji i ja się tego trzymam. Tyle z siebie wydusiłem Smile
08-21-2014, 01:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 01:16 PM przez Youacz.)
RE: Arcykapłan-Arthol
Chodzi o magów ognia czy wody? Na razie jestem neutralny, mógłbyś dać jeszcze jakieś pomysły.

[Obrazek: achievement.gif]
08-21-2014, 02:00 PM
RE: Arcykapłan Wody-Arthol
Czekam na pomysly, tak jak Youacz.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-21-2014, 02:59 PM
Moje mało znaczące zdanie.. Tak! Dokładnie tak samo bym prowadził frakcje Big Grin
08-21-2014, 03:58 PM
Qiuz wyruszył bym z nimi np. Do tych ruin nad możem( tam gdzie był ten mały troll i kamień ogniskujący nad morzem. a po co tam? Zbadanie ruin w celu zdobyciu wiedzy na temat mieszkańców tam którzy przebywali i wiedze którą posiadali.
08-21-2014, 04:01 PM
No jo Klasztor Zmiennokształtnych, ode mnie masz te TAK ale ja się w ogóle nie znam więc lepiej mojej opinii nie brać pod uwagę.
08-21-2014, 05:02 PM
Dobra... Ja jestem za okresem próbnym.

[Obrazek: achievement.gif]
08-21-2014, 05:17 PM
I ja również jestem za okresem próbnym.
08-21-2014, 07:09 PM
Okres probny.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-21-2014, 07:35 PM
Dostajesz okres próbny. Howgh.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS