Arcymistrz Ognia - Argonis
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-21-2014, 10:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 11:33 AM przez Argonis.)
Nick w grze: Argonis
Kontakt: GG -9437199
Doświadczenie jako dowódca: Byłem dowódcą wielokrotnie, różnych frakcji, aczkolwiek najczęściej magów. Ostatnio na WB przed jej upadkiem intelektualnym.
Staż na serwerze: Nie grałem tu jeszcze więc zamierzam zacząć.
Staż w GMP: 2 lata z przerwami
Pomysł na prowadzenie frakcji: Jest na tym serverze parę osób które widziały jak prowadzę frakcję i nawet w niej były. Zamierzam trzymać się fabuły i klimatu magów. Nie zamierzam za to przyjmować jak najwięcej ludzi, tylko tych którzy ogarniają RP. U mnie awansów nie dostaje się szybko, więc na to nie ma co liczyć. Będę robił różne wyprawy i akcje RP, by nie kisić się w zamku, np udać się na starą arenę orków i coś tam porobić, no i na pewno będzie Próba Ognia, a nie awans z dupy. Co tu dużo pisać, dałbym sobie radę.
08-21-2014, 11:32 AM
RE: Arcymistrz Ognia - Argonis
Coz.. Jestem na Tak, oczywiscie, wiem ze sobie poradzisz. Jednakze wolalbym abys wstawil przykladowy pomysl na Akcje RP dla twojej frakcji, tym mozesz zdobyc wiecej zaufania.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-21-2014, 11:45 AM
Daję okejkę, bo wygląda przyzwoicie.

[Obrazek: achievement.gif]
08-21-2014, 11:49 AM
Łapaj moje poparcie, znam, grałem z nim, podanie w oczy nie razi.
08-21-2014, 12:14 PM
Znam , widzialem , popieram Smile
08-21-2014, 12:33 PM
Oczywiście, że na tak, Grabo zatwierdzaj.

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
08-21-2014, 12:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 12:39 PM przez Nanak.)
Nasza jednoosobowa komisja (Grabo) pozytywnie rozpatrzyła podanie. Przyjęty. Zgłoś się na serwerze po klasę i zaopiekuj się działem na forum. Powodzenia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS