[KP] Aster
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KP] Aster
08-20-2014, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 05:07 PM przez Aster.)
[KP] Aster

[Obrazek: decorative-lines-25_large2.png]
[Obrazek: Green_Arrow_1.png]

Imię: Aster
Nazwisko: Suenio
Wiara: Adanos
Pochodzenie: Myrtana, Silden
Styl Walki: Łuk, Miecz jednoręczny
Ród: Suenio - Ród łuczniczy pochodzący z Wysp Południowych
Nazwisko Rodowe: Szmaragdowy łucznik
Stan: Wdowiec
Przynależność: Nowy Obóz

Osobowość:
[Obrazek: tumblr_inline_n1xc79Kcic1rb3m8r.png]
Aster jest osobą cichą, ale jeśli jest taka potrzeba zmienia się w zaciętego i głośnego. Uwielbia przebywać w lesie lub nad jeziorem. Zwykle preferuje samotność, ale nie pogardzi towarzystwem zaufanych osób, a ufa mało komu. Zawsze dąży do celu. Stara się otrzymywać jak najmniejsze straty. Jest inteligentny i zwykle stara się przemyśleć każdy ruch do przodu, lecz pod wpływem presji zdarza mu się spanikować i działać odruchowo.

Umiejętności:

Łucznictwo - bohater posługuje się łukami.
Walka jednoręcznym orężem - bohater umie posługiwać się bronią jednoręczną.
Wspinaczka - bohater potrafi wspinać się po skałach.
Pisanie - bohater potrafi pisać.
Czytanie - bohater potrafi czytać.
Pływanie - bohater potrafi pływać.
Kameleon - bohater potrafi maskować się w lesie.

Ekwipunek:

Bryza - łuk, z którym się nigdy nie rozstaje
[Obrazek: Bone_Bow.png?version=c05eb3c0e67d682fa79fb455685490ce]
Dziennik
[Obrazek: book2.gif]
Kołczan ze strzałami
Zardzewiały miecz
[Obrazek: Assassin-yataghan-sword-.png]
Laga
Krótki miecz
[Obrazek: SHORTSWORD.png]
Ubranie kopacza
Ubranie szkodnika
Mięso
Mikstury
[Obrazek: 2349390_healthpotionsuper.png]
Złoto

Historia:

Rozdział I: Dziecię Lasu.

Silden było małym ale spokojnym miasteczkiem. Wokół pełno lasów, rzek, wodospadów. W małej, drewnianej chatce właśnie urodził się chłopiec. Nikt nie wiedział jak wiele go spotka. A dziecko na imię miało Aster, na cześć dobroci natury i boga Adanosa. Chłopak od maleńkości uwielbiał przebywać na świeżym powietrzu. W wieku 5 lat zaczął uczyć się od swojego Ojca rodzinnego fachu. Jak twierdzą ludzie, był urodzony dla łowów. Bardzo szybko uczył się strzelać, nie widział świata poza okolicznymi lasami. Pewnej letniej nocy chłopak zabrał niepostrzeżenie łuk swojego dziadka i pobiegł do lasu. Chcąc zrobić niespodziankę swej Matce i rodzeństwu - siostrze Andrei i małemu braciszkowi Zanderowi, tropił jelenia. Na jego nieszczęście on sam był tropiony. Kiedy strzała przeszyła szyję jelenia a ten padł, dało o sobie znać stado wilków podążające za nim. Aster w panice biegł w stronę drzewa, chcąc się na nie wspiąć. W ten wilki zaatakowały. Nie pożarły go. Aster zdążył już zawisnąć na gałęzi. Po całej sytuacji została mu jedynie blizna, którą zrobił sobie schodząc z drzewa. Do dziś wspomina jak jego nierozwaga mogła wpędzić go do grobu. Już nigdy więcej nie zdecydował się na takie kroki. Osiągając wiek 20 przejął rodzinny biznes. Jego tato, kiedy przeszedł na emeryturę, stracił swój tytuł najlepszego strzelca rodu, a jako że Aster był najstarszym synem i jedynym uczniem, przejął ten tytuł, a rodzina nazwała go szmaragdowym łucznikiem.

Rozdział II: Samotność

Zima była piękna i zrodziła równie piękne nasiona. Młody Suenio ożenił się. Nie cieszył się jednak tym zbyt długo. Kiedy inne pary żyły ze sobą do starości, im nakazane było spędzić ze sobą 4 lata. Kiedy małżonka miała 29 lat zachorowała, a rok później zmarła. Aster nie mogąc się z tym pogodzić, opuścił wioskę. Nikt nie wiedział dokąd się udał. Jedni mówią, że zamieszkał w lesie, inni, że popełnił samobójstwo a jeszcze inni, że opuścił kraj. Żadne z nich się nie myliło. Początkowo bohater mieszkał na skraju lasu, gdzie samotnie spędzał dni i noce. Gdy minął rok od śmierci żony całkowicie się odmienił. Z miłego, uczynnego, lubiącego towarzystwo zmienił się w cichego samotnika. Było to jego samobójstwem. Wreszcie, kiedy przyszła Jesień 31 roku życia samotnego myśliwego, został schwytany, wzięty do niewoli a potem zesłany do kolonii karnej, w której wędruje gdzie go nogi poniąsą. Nie znalazł jeszcze bowiem stałego miejsca dla siebie. Być może wkrótce się to zmieni ...

Rozdział III: Nowy Początek

Kolonia karna wyspy Khorinis. Dzikie i niebezpieczne miejsce. Pełno tu bandziorów, złodziei ... Aster jak dotąd wędruje z obozu do obozu. Z nikim nie rozmawiał od czasu wrzucenia do doliny. Czas nadszedł by to zmienić. Kiedy dostał się do tzw. "Nowego Obozu"; rozglądnął się trochę, porozmawiał z parą ludzi i postanowił zostać ich współmieszkańcem. Po rozmowie z dowódcą obozu, Faustem, otrzymał ekwipunek. Długo nie trwało a wyruszył na łowy. Sam, na nieznanym terenie, dookoła pełno bestii. Sam nie wiedział co go czeka. Dosłownie 10 metrów, tyle dzieliło go od stada wilków. Pewnie już wyczuły jego zapach. Do głowy przyszło mu wspomnienie z dzieciństwa i zawahał się. Jakimś niewyjaśnionym odruchem zdjął łuk, naciągnął cięciwę, zdejmował wilki, jeden po drugim. Przynajmniej tak mu się zdawało. Cwane zwierzęta zaczaiły się i zaatakowały, gdy stracił czujność. Jeden z wilków wskoczył na niego, obalając go. Bohater myślał, że to już jego koniec, lecz przy pierwszej możliwej okazji wyciągnął nóż do skórowania i przebił serce napastnika. Niestety to tylko początek walki. Szybkim ruchem wstał na nogi, chwycił za rękojeść miecza i wdał się w walkę z krwiożerczą watahą. On, w prawej ręce miecz, w lewej nóż i 4 paszcze z ostrymi jak brzytwa kłami. Ta walka nie mogła skończyć się dobrze dla obu stron. Trwało to jakieś 5 minut. Tylko tyle czasu wymagała walka o przetrwanie. Przecięte ramie, ugryziona noga, i straszny ból pleców wdawały się we znaki. Zabrał co był w stanie i wrócił do obozu. Mając nadzieje, że opatrunki wystarczą czekał choć na zatamowanie krwotoku. Po godzinie wróciło do normy. Po całym zajściu ma teraz kilka ran owiniętych bandażem i masę siniaków. Było warto. Na skórach sprzedanych u myśliwego niedaleko centralnego obozu doliny, zarobił 200 sztuk złota. Nieźle się wzbogacił. Teraz kuruje się w obozie, siedząc nad jeziorem i trenując celność. [TBC]

Wpis do dziennika:

"Cholera, wsadzili mnie do jakiejś kolonii karnej. Mam nadzieje, że nie będę musiał co krok zmagać się z jakimiś łotrzykami."
"Nowy Obóz, mój dom. Mam nadzieje, że dopasuje się tu jakoś. Ponoć wszyscy żyją tu jak rodzina. Jestem tego ciekaw."
"Niezła heca, stado wilków i ja sam. Cudem żyje. Chyba Adanos ma mnie w opiece. Nieźle się wzbogaciłem na skórach. Może jeszcze trochę i będzie mnie stać na nowy ekwipunek."

Znajomości:

Faust 40% - Dowódca obozu, zamieniłem z nim kilka zdań. Wygląda na miłego.
Nardo 40% - Poznałem go w obozie. Jest myśliwym. Chyba jest wart zaufania.
[Obrazek: decorative-lines-25_large2.png]

To wersja zawierająca wyłącznie przeszłość bohatera, karta będzie aktualizowana wraz z grą.
08-20-2014, 08:42 PM
RE: [KP] Aster
Nie żeby coś, ale dlaczego wszyscy umieją czytać i pisać... KP bardzo dobre Big Grin
08-20-2014, 08:51 PM
XD A jeśli mogę wiedzieć to twoja postać skąd ma tą umiejętność? Taki podwórkowiec raczej nie miał chęci do nauki Tongue
08-20-2014, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-20-2014 08:54 PM przez Aster.)
Myśliwy powinien umieć czytać i pisać inaczej listy "łupów" by nie zrobił Big Grin
08-20-2014, 09:08 PM
Wiesz.. wystarczy umiejętność liczenia.. ale niech ci będzie Big Grin
08-20-2014, 09:26 PM
fajna karta Smile miło się czyta , pisz ciąg dalszy Wink Dziecię lasu
08-21-2014, 09:58 AM
Na moje wszyscy robią zbyt wykokszone postacie, no ale jak tam chcecie...
08-21-2014, 10:13 AM
Remix, moja postać z umiejętności głównych umie tyle co ty - 3 reszta to banały, które potrafi prawie każdy, dodane przeze mnie, żeby nie było pustawo.
08-21-2014, 10:28 AM
Pisanie i czytanie to nie są banały w średniowieczu Smile
08-21-2014, 01:40 PM
Akurat tu się mylicie, bo w średniowieczu potrafili czytać i pisać. No, może z pisaniem było troszkę gorzej, ale czytać umiała znaczna większość. Tylko ci którzy się nie przykładali do nauki, nie nabywali owych "zdolności". Gdyby było inaczej, jak prowadzono by sklepy, targi, kramy itp?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS