Gorące miesiące gier!
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Od której gry oczekujesz najwięcej i w którą chcesz zagrać JUŻ?!
Wiedźmin 3:Dziki Gon
Assasin's Creed Unity
Assasin's Creed Rouge
Dragon Age:Inkwizycja
Risen 3: Władcy Tytanów
Far Cry 4
Shadow of Mordor
Fifa 15
The Sims 4
GTA 5
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorące miesiące gier!
08-17-2014, 09:26 PM
Gorące miesiące gier!
Nawet najwięksi ignorancji z pośród nas widzą, że nadchodzą gorące miesiące jeśli chodzi o nowe gry. W zapowiedziach są Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej wyczekiwana produkcja w Polsce i na świecie, Dragon Age:Inkwizycja, kontynuacja legendarnej serii oraz Assasin's Creed Unity i Rouge dwie wyczekiwane gry z bestselerowej serii o asasynach a całkiem nową grą jest Risen 3: Władcy Tytanów a także parę innych. Zapraszam do głosowania w ankiecie i wypowiadania się która według was jest lepsza. Jak zrobią to 3 osoby ja wybiorę swoją i się trochę rozpiszę Big Grin.
08-17-2014, 09:44 PM
RE: Gorące miesiące gier!
Nie grałem nigdy w Wiedzmina czy Risena. Bardzo cenie sobie AC i gram w każde Tongue GTA V również. Ale najbardziej czekam na FarCry 4. FC3 Było tak zajebiste pod kątem fabularnym, czy otwartością świata, że podczas oglądania trailerów nadchodzącej części ciekła mi po prostu ślinka. Grą na, którą również bardzo czekam jest The Elder Scrolls VI. Możliwe, że wyjdzie w 2016. A i wracając do tego AC. Jest to świetna seria, ale Ubisoft przesadza. Sra tym co roku, a fabuła jest na 10 godzin. Tego roku wypuszczają kolejną i nie jedną, a dwie. W tym jedna będzie o templariuszu, czyli coś zupełnie nowego. To tyle, a i można jeszcze powiedzieć o BF: Hardline czyli mod do BF'a 4 za 200zł. No cóż... Poprostu EA to strasznie łakome świnki i mimo iż gry są warte dwa razy więcej niż powinny to udaje im się zachęcić do kupienia. BF'a nowego nie polecam jbc.

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
08-17-2014, 09:46 PM
Patriotycznie głosuję na Wieśka i oczywiście oczekuję go, ale czekam również na Risena. Pozostałe mnie nie interesują. Może trochę GTA V, ale to już nie to samo co kiedyś.

[Obrazek: achievement.gif]
08-17-2014, 10:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2014 10:05 PM przez Tyron.)
Ale GTA V juz jest? Przypyknalem cale i w sumie fajne, ale krotkie. Tongue

Szczerze to najbardziej wyczekuje Wiedzmina i Fifke, jestem fanem pilki noznej no to wiecie.. A Wiedzmin? Gralem tylko w Dwojke no i jak widzialem te trailery i zapowiedzi trojki to bylo calkiem, calkiem, pewnie kupie na konsole albo sciagne na lapka w przyszlosci. Tongue

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS