Opiekun Nowicjuszy.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Nanak czy Pajak?
Ankieta jest zamknięta.
Nanak 50.00% 3 50.00%
Pajak 50.00% 3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opiekun Nowicjuszy.
08-14-2014, 02:30 PM
Bug Opiekun Nowicjuszy.
Poproszono mnie o wstawienie Ankiety dotyczacej wyboru Opiekuna Nowicjuszy. Obaj sa nam dobrze znani i sa naszymi e-przyjaciolmi a wiec wybor z mojej strony jest dosc trudny. Ja sam.. Nie glosuje. Chcialbym inni wybrali miedzy Nanakiem a Pajakiem. Mile widziane sa takze zwykle komentarze.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-14-2014, 02:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-14-2014 02:49 PM przez Pajak.)
RE: Opiekun Nowicjuszy.
Na razie jest po 0 więc ida leb w leb. Ahhh czysta rywalizacja.

A teraz slowo od Pajaka poki nie ma ciszy wyborczej. Mogę obiecac wszystkim nowicjuszom prace, niski wiek emerytalny, dobrze oplacana sluzbe lekarska, proste drogi, dlugie miecze, ogolnie druga irlandie. <Usmiech tuska>

[Obrazek: 0014395045.gif]
08-14-2014, 02:40 PM
Ja oddaje głos na Pająka, ponieważ chce być sprawiedliwy. Jak wiemy Nanak w pierwszym "sezonie" naszej gry był opiekunem z tego co pamiętam. Natomiast Pająk grał w SO i chciałbym dać mu okazję spełnienia się jako opiekun w OnB. Jak wiadomo obaj mają dobre RP, więc pozostaje tylko rozpatrzeć to pod kątem sprawiedliwości wobec obu graczy.
08-14-2014, 03:09 PM
Po przemyśleniu popieram Grabo, jednak nadal uważam, że Pająk byłby lepszym Cor Angarem.

[Obrazek: achievement.gif]
08-14-2014, 04:29 PM
Ja zagłosuję na Nanaka, bo uważam, że Pająk dużo bardziej pasuje na kapitana straży, a Nanak to taki miły, łysy, starszy ćpun Smile. Pasuje do niego ta rola.
08-15-2014, 11:53 AM
Nanak! ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! (tylko go znam z ekipy XD)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS