Magnat-Ulisses
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Za czy przeciw?
Ankieta jest zamknięta.
Jestem na tak! 44.44% 4 44.44%
Jestem na nie. 22.22% 2 22.22%
Jestem neutralny/a 33.33% 3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnat-Ulisses
08-11-2014, 03:23 PM
Magnat-Ulisses
Nick w grze:Ulisses
Kontakt:Team speak oraz skype
Doświadczenie jako dowódca:Rok 2011(chyba) Byłem magnatem w So na serwerze którego nazwy już nie pamiętam. Następne przez kilka lat grałem na serwerach jak zwykły gracz. Ostatnio byłem Lordem Obozu Kopaczy na serwerze Nexus-Rp. Myślę że więcej pisać nie muszę, moje osiągnięcia na tym serwerze mówią same za siebie.
Staż na serwerze:Mniej niż zero
Staż w GMP:Ok 4lat ale nie jestem pewien
Pomysł na prowadzenie frakcji:Frakcja mass ma w niej być jak najwięcej graczy. Awanse rozdawane powoli. Reszta zależy od klimatu jaki powstanie na serwerze.
08-11-2014, 03:33 PM
RE: Magnat-Ulisses
Absolutnie jestem za. To mój kandydat do EuroParlamentu... Zaraz to nie te wybory...

[Obrazek: achievement.gif]
08-11-2014, 04:07 PM
Nie znam cię i nie oceniam twego poziomu RP, ale podanie jest.... zrobione na odwal się. Zero w nim serca. Na NIE!
08-11-2014, 04:11 PM
Nigdy z tobą nie grałem, ale skoro Youacz tak bardzo Cię poleca, to oznaczać to może, że jesteś wartościowym graczem. Powinieneś dostać okres próbny.
08-11-2014, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 07:33 PM przez Nanak.)
O lol, Ulisses złodziej górskich miast, zdobywca i pożeracz światów, witam w naszych progach. Szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na podanie, znam cię z Nexusa. Dobry z ciebie władca, potrafisz rządzić ludźmi. Podbiłeś niemal wszystkie frakcje na wyżej podanym serwerze, żądza władzy iście magnacka. Osobiście cię nie widziałem, ale też nie widziałem, by ktoś miał jakieś uwagi. Jestem na tak.
08-11-2014, 09:00 PM
Ja mam uwagi. Jegomościa nie znam, więc na ten temat się nie wypowiem, a samo podanie jest ohydne i nie ma w nim nic zawarte poza podstawowymi informacjami.
08-11-2014, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2014 01:29 PM przez Tyron.)
Podanie to jest shit.. Ale ratuje Cie to iz niby Ogarniasz.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-13-2014, 10:47 AM
Wypowiem się i ja. Podanie jest takie sobie, o tym trąbili już Ci wyżej. Ale grałem na Nexusie i wiem, że twój poziom jest bardzo wysoki. Odpowiadasz mi doskonale na tą posadę. Jak najbardziej jestem za.

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
08-13-2014, 02:16 PM
Popieram całkowicie naszego Trolla.
08-14-2014, 09:27 AM
Nic do ciebie nie mam Ulisses ale.. pojawiasz się z znikąd.. żadnego innego na forum posta twojego chyba nie ma.. piszesz podanie cóż.. gorsze niż moje pierwsze w życiu.. Ale o dziwo dostajesz masę poparć! Czemu.. bo cie znają. Mnie chyba tylko Nanak zna.. Jeśli dajecie mu Dowo po znajomości.. to ja nie wiem czy w ogóle warto tu grać..

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS