Magnat-William
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnat-William
08-10-2014, 06:15 PM
Magnat-William
Nick: William (lub Kolen)

Kontakt: GG-48610568 Skype- tomaszoskupino

Doświadczenie: Na Mythril w jednej z odsłon posiadałem dowodzenie nad "strażą bandytów" które otrzymałem za to iż najwięcej ze wszystkich graczy siedziałem na serwerze (początki mojej gry w GMP ), na kolejnej odsłonie Arcy Mistrza Kręgu Magów Ognia, a następnie po CK tamtej postaci zastępcę dowo bandytów. Na pewnym serwerze którego nazwy już nie pamiętam dostałem właściciela ziemskiego jednej z farm.
I ostatnio nieoficjalnie (bo administracja jest...) na Amilustim jestem dowodzącym zwiadem w Twierdzy Górskiej.

Staż na serwerze: Brak, aczkolwiek z fabułą jestem zapoznany dzięki Nanakowi.
(thank you Nanak!)

Staż w GMP: Oj nie wiem.. ale z rok to chyba będzie.

Pomysł na prowadzenie Frakcji: Magnat. No na pewno nie będę latał po obozie jak poparzony. Siądę magnackim dupskiem na tronie (lub gdzieś w zamku) i będę Wydawał rozkazy. Nie będę Miły dla wszystkich i dawał awanse za to że np. "a ten gra długo to mu dam awans" Grać to może nawet miecha.. ale musi pokazać że umie grać! Wczuję się w role magnata. Co do zadań.. zadanie "pilnuj bramy" chociaż nudne to najważniejsze! Ktoś musi pilnować by byle szkodnik wchodził do wewnętrznego pierścienia. Nie będzie "Wypraw po magiczną rude" Co to ma kur#a być? Kopią tam kopacze chociażby w Rp a ja tylko wyznaczę ludzi co odeskortują karawanę na plac wymian. Zadania będą rożne. Zróżnicuje prace w obozie żeby nie było tylko Kowal, płatnerz, itp. itd.

PS. nie bawię się w Obrabianie podania.. Co to jest Podanie czy laurka?
08-10-2014, 07:23 PM
RE: Magnat-William
Wybacz, ale jestem na nie. Twoja sytuacja bardzo przypomina mi tą Meryla, więc napiszę Ci to co napisałem też jemu. Pograj u nas trochę, a dopiero potem bierz się za większe stanowiska. Magnatem powinna być osoba z rzeczywiście wysokim poziomem swoich akcji RP, a twoich możliwości jeszcze nie znamy. Co do pomysłu na frakcję, to też zbytnio (bardzo) mnie nie przekonuje. Widziałem już kilka podobnych pomysłów do twoich i wyobrażam sobie, jak będziesz siedzieć cały czas w tym swoim zamku, do którego nie wejdzie nikt przez dobre kilka godzin. Przypuszczam, że prędzej czy później ty też zaczniesz ,,latać po obozie jak poparzony''. Jednak, jak już powiedziałem Merylowi, masz wszystko do pokazania na serwerze żeby zmienić moje zdanie, a najważniejsza i tak jest opinia administratorów.
08-10-2014, 08:35 PM
Dodam od siebie apropo "PS. nie bawię się w Obrabianie podania.. Co to jest PODANIE czy laurka?" Obrobienie podania też jest dość istotne można po tym między innymi ocenić, czy potrafisz ładnie zadbać o swój dział na forum. A pomijając to wszystko jestem za okresem próbnym, chociaż "pomysł na prowadzenie" masz kiepawy.

[Obrazek: 0014395045.gif]
08-11-2014, 04:18 PM
Muszę jednak zmienić zdanie. Poczekam na większą ilość podań i wybiorę w dniu startu serwera, albo też dzień wcześniej.
08-11-2014, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 08:37 PM przez Pajak.)
Jołacz nie robi się takich rzeczy. Narobiłeś chłopaczynie nadziei i teraz się wycofujesz. ( Prawdziwy skurwiel jestem z ciebie dumny ) Ja jestem za okresem próbnym. Bo na razie tym podaniem miażdży konkurencję Big Grin

Edit: Grabo*

[Obrazek: 0014395045.gif]
08-11-2014, 08:10 PM
Jako nikomu nic nie obiecywałem, poza tym konkurencja mogła się pojawić się w każdej chwili. To, że Ul do nas zawitał nie było w cale moim planem.

[Obrazek: achievement.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS