Podanie Na Opiekuna Nowicjuszy OnB
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-08-2014, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 07:57 PM przez Pajak.)
Podanie!

Nick
Onufry

Kontakt - GG, Forum.
( TSa nie mam i nie ma sensu żebym go zakładał. )

Doświadczenie jako dowódca
Nie wiem ile razy byłem szefem i nie
pamiętam jakich frakcji byłem szefem. Przygodę z GMP zacząłem w 2012, więc troszkę się tego uzbierało

Staż na serwerze
Nawet nie wiem ile już z wami jestem, ale mam rangę jako stary przyjaciel i jestem opisany w fabule Big Grin

Staż GMP
Od czerwca 2012 ( Nie jestem pewien co do miesiąca. )

Pomysł na prowadzenie frakcji
Prowadzenie frakcji nie jest moim zadaniem, ale napiszę jak mam zamiar "opiekować" się nowicjuszami.

1. Postaram się dowiedzieć kim chcą być dane osoby, czy magiem, czy wojownikiem, czy kimś innym i kształtować ich w tym kierunku. Oczywiście w miarę możliwości
2. Na pewno będę ich katował wywodami o świetności Śniącego i sprawach moralności. Najlepiej w jakichś ciekawych miejscach.
3. Będę wykonywał zadania Jaśnie Oświeconego ( Nie będę się słuchał szefa straży, chyba, że Jaśnie Oświecony tak ustali )
4. Postaram się wyrobić hierarchię wśród nowicjuszy. Żeby wiedzieli kogo mają się słuchać podczas mojej nieobecności.
5. Postaram się nie kazać im zbierać ziela i ścinać drzew, bo to strasznie płytkie i kiepawe RP.
6. Będę ich wysyłał w sprawach dyplomatycznych i handlowych do innych frakcji i obozów.
7. Będę ich ogarniał i uczył RP.

WAŻNE!!! Z góry mówię, że nie będę miał dużo czasu na grę na serwerze. Jeżeli mnie zobaczycie to wieczorami i w weekendy. A i to nie zawsze, ponieważ jak każdy wie są wakacje i staramy się jakoś wykorzystać ten czas. Np. pójść do klubu, na ognisko, czy jakąś domówkę Wink Z góry was proszę, abyście przy ocenianiu podania przede wszystkim wzięli pod uwagę ten fragment.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie.

[Obrazek: 0014395045.gif]
08-08-2014, 07:33 PM
RE: Podanie Na Opiekuna Nowicjuszy OnB
Jasne, że na tak. Tu chyba nie będzie innej opcji niż przyjęcie.

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
08-08-2014, 07:52 PM
Neutral, sam chcialem ogarnac te posadke i widze iz nie masz czasu, a jest to posada wymagajaca osoby ktora jest w stanie poswiecic duzo czasu, wiecej niz oferujesz, Pajongu. Wiem ze sobie poradzisz jednakze eh.. Mam nadzieje ze sie na mnie nie zawiodles.

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-08-2014, 10:20 PM
Też bym się to obawiał, że będziesz miał mało czasu na posadę, która polega tylko na obcowaniu z ludźmi. Jednakże daje Ci okejkę.

[Obrazek: achievement.gif]
08-08-2014, 10:29 PM
W takim razie będzie można później tam kogoś wstawić, kto będzie się bardziej nadawał. ( Kiedy będą chętni gracze. ) Postaram się jednak mimo wszystko być jak najczęściej w miarę możliwości :-)

[Obrazek: 0014395045.gif]
08-09-2014, 02:20 AM
A se pierdolne okejke, co mi tam. xD

[Obrazek: e0qulw.gif]
[Obrazek: j9vmhg.jpg]
08-09-2014, 05:46 PM
Jestem na nie ze względu na jeden drobny fakt. To dowódca frakcji sam powinien ustalać stanowiska w swoim obozie i nie powinno być to rozwiązywane przez podania.
08-10-2014, 07:43 PM
Popieram w pełni Trolla. Co do podania, jest spoko, byłeś wspominany w fabule i znasz serwer, ale najgorszy jest ten czas. Ale mimo wszystko jestem na TAK Big Grin.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS