Kwestia gildii
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Dwie pozostałe gildie.
bandyci
piraci
zjednoczony obóz łotrów (bandyci + piraci)
obóz przed kopalnią
mroczna twierdza
myśliwi
zjednoczony krąg magii
nie, nie chcemy tego gówna... grajmy po prostu z magami w każdym obozie
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestia gildii
08-04-2014, 02:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 02:50 PM przez Youacz.)
Kwestia gildii
Zostały wybrane przez nas 3 główne gildie, czyli straż SO, straż świątynna Sekty i najemnicy.
W takim składzie jedynymi magami, a właściwie półmagami są sekciarze, którzy będą dysponowali w jakimś stopniu magią. Może ten pomysł się wam podoba, a może nie.
Właśnie dlatego daje wam możliwość wypowiedzenia się w tej ankiecie.
Każdy może oddać głos na dwa obozy (chyba, że mówi temu wszystkiemu NIE i chcę magów, wtedy tylko wybiera tą jedną opcje.) Nie musicie oczywiście korzystać z prawa dwóch głosów. (Proszę także o nie trollowanie 8 odpowiedziami, bo ankieta jest publiczna.)
Mile są też widziane wasze sugestie na temat tego jakie inne obozy dodać do ankiety lub dlaczego wybieracie akurat tą gildie. Przejdźmy więc do głosowania. Smile

Wszelkie obozy będą prawdopodobnie budowane w WB.

[Obrazek: achievement.gif]
08-04-2014, 03:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 03:30 PM przez Youacz.)
RE: Kwestia gildii
Zagłosowałem na mroczną twierdzę i obóz zjednoczonej magii. Z naszymi graczami wydają mi się naprawdę ciekawą możliwością i będą odmienne. Chodź mi tak naprawdę bez różnicy. Big Grin

Edit. Proszę o odjęcie obozowi przed kopalnią głosu i dodanie go mrocznej twierdzy. Przypadkowo nacisnąłem złą opcje.

//Przeniesie - Youacz
08-06-2014, 05:19 PM
Wyraźnie widać iż ludzie są za magami. Wiem Youacz, że tego nie pochwalasz, ale magowie są obowiązkowi. Poza SO, OnB i NO proponuję dołożyć jedną bez magów...

[Obrazek: 2cid3ev.jpg]
08-06-2014, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014 06:51 PM przez Nanak.)
Cóż, najbardziej mi się podoba wariant trzech frakcji posiadających magów, aczkolwiek gdybym musiał wybierać jedną z dostępnych frakcji tutaj, byliby to bandyci. Czemu ? Bo prawdopodobieństwo powstania takiego obozu jest nawet większe niż dla frakcji podstawowych, takich jak Nowy Obóz czy Sekta.
Pod barierę zrzucani są przestępcy, mniejsi lub więksi, część trafiła tam słusznie, część nie. Pewnym jest, że odsetek morderców, doświadczonych złodziei i gwałcicieli jest tam większy, niż gdziekolwiek indziej. Czemu tacy ludzie mieliby się podporządkowywać jakiemuś magnatowi ? Dumny i arogancki brutal wolałby działać, tak jak prawdopodobnie działał poza barierą. Ile ludzi pod barierą może posłużyć się takim tokiem rozumowania w rzeczywistości ? Wielu, moim zdaniem. Szansa na powstanie zorganizowanej bandy jest również duża.
Czemu więc nie zagłosowałem na nich ? Powód jest prosty. Obawiam się, że nie będzie miał kto zapełnić podstawowych frakcji, a co dopiero dodatkowych.
08-06-2014, 08:06 PM
Mimo, że głosowałem na frakcje nowe ( bo według mnie magowie zwyczajni są po prostu nudni) uważam, że świat bez magów był by nudny. Proponuje dodać magów i jedną z wybranych frakcji. Oczywiście potem można dodawać następne, ale tak jak napisał Nanak może graczy po prostu nie być.
08-06-2014, 09:49 PM
Wypowiem się i ja, dewastator tego, co kreujecie. Niszczyciel waszych planów, człek zły, brutalny i podstępny.
A odpowiedź będzie krótka i treściwa, a co z tym zrobicie, w waszych dłoniach leży. Ogarnijcie dupy, bo nie będziecie mieć 60 graczy na start by zapełnić gildie podstawowe. Widocznie jednak chcecie stworzyć serwer dla ludzi którzy chcą tylko rangę, a odgrywanie postaci to rzecz drugorzędna.
08-06-2014, 10:58 PM
Czekałem na Twoją wypowiedź Ang i chyba masz racje.

[Obrazek: achievement.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS