Realia Koloni
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia Koloni
07-31-2014, 02:53 PM
Realia Koloni
Mam kilka pytań odnośnie reali w koloni a mianowicie:
- Czy postacie kobiet będą tak samo jak mężczyzn swobodnie chodziły po koloni i awansowały na wojowników/magów czy raczej tak jak w gothicu to będą niewolnice w SO ewentualnie po jakiejś wymianie będą w innych obozach?
- Trudność dostępu do np. Guru albo magnatów tzn. nie będzie można od tak sobie porozmawiać z Jakimś Baalem lub magnatem bez przekonania ich do siebie?
07-31-2014, 04:39 PM
RE: Realia Koloni
1 punkt to niewiem. Drugi zależy chyba od dowo. Ja w Sekcie o ile wygram zrobie tak że z guru gadać będzie mozna po dołączeniu do obozu.
07-31-2014, 05:36 PM
RE: Realia Koloni
W obu przypadkach zależy od dowo.

[Obrazek: achievement.gif]
07-31-2014, 05:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2014 08:25 PM przez Jankes.)
RE: Realia Kolonii
Jeśli chodzi o moje zdanie, stawiam na realizm. Kobiety były sprowadzane jako dostawy dla starego obozu, służyły magnaterii do pieszczot, to wiadomo. Jednak jak kobitka zwinna, to i może da rade uciec. W nowym obozie o ile udowodni, że jest silna, przeżyje i obejdzie się bez bólu w zwieraczu co nocy. W SO jest duże, w zewnętrznym pierścieniu magnatów nie spotka, jedynie tak samo jak w nowym obozie, musi sobie radzić. W OnB sprawa wygląda gorzej, kobieta jako strażnik czy baal ? Tego sobie wyobrazić nie potrafię. Może jako nowicjuszka... nie. Osobiście jestem przeciw święceniom kobiet w GMP. Może i nie sprawiedliwe, ale realistyczne.
Odnośnie dostępu do ważniejszych ludzi w koloni, tu faktycznie wszystko zależy od danej szychy, jednak logiczniejszym byłoby życie z dala od niebezpieczeństwa, mam na myśli szczególnie magnatów, ja na miejscu takowego nie wyściubiałbym nosa poza zamek. Jaśnie oświecony zwykle przebywał w kamiennej samotni, jednak zjaranych nowicjuszy bać się nie musi, jednak poza obozem może być już dla niego groźnie. Dowódca najemników ma tu największą swobodę, w nowym obozie raczej nie będzie panować silna hierarchia, ponadto dowódca osiłków sam będzie osiłkiem. Dostęp szarej masy do ważnych postaci niewątpliwie będzie zależeć od frakcji, Do takiego typowego Lee szybciej się odezwiemy, niż do zadufanego Gomeza. Jednak jak powiedziałem - wszystko zależy od frakcji.

To jest tylko moje zdanie, być może przyszli dowódcy coś z niego wyniosą. Tak czy siak, Youacz powiedział jak jest, jest odpowiedź na pytanie, temat ZAMYKAM.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS