Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi!
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi!
10-08-2016, 06:50 PM
RE: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi!
Czemu mi się wydawało, że rok temu na moje 18 urodziny pisałem coś pod tym tematem?... xD
Spokojnie się zrobiło, jednak nie narzekam na to, wręcz przeciwnie. Trochę tak jakbym dorastać zaczął, choć w dalszym ciągu po maszynkę do golenia sięgam zwykle raz na miesiąc, no, chyba, że chodzi o pachy albo jajca. No i co mamo, nie palę, nie pije, dbam o siebie, może się nie katuje crosfiutami, ale rower jest codziennym obowiązkiem. W sumie ciężko, by nim nie był, skoro nie garnąłem się jeszcze do robienia prawa jazdy? Ustąpiłem pierwszeństwa siostrze, pierwszy zebrany fundusz trafił do niej, następnym zaopiekuje się ja. Wakacje wydają się dobrą porą na naukę jazdy, bo teraz rozkręca mi się nauka w klasie maturalnej. Przeraża mnie nieco matura, wiem, że wciąż za mało się staram, choć jest ze mną dużo, dużo lepiej, nie tylko w szkole. Ułożyłem się, ale przede wszystkim stałem się postrzegany jako bardziej ułożony, przynajmniej przez moich rówieśników. Dla was pozostanę nierozgarniętym rudzielcem, który będzie starał się śmieszkować czasem na konfie, nawet, jeśli nie piszemy już tak często. Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają, pozostał we mnie zalążek starego Nanaka, skoro bawię się sztuczną pochwą xD Niech tak pozostanie. Życzcie mi zdrowia, bo stary tryb życia zawsze może odbić się echem, powodzenia w nauce, bym doczłapał się do tych studiów i zaczął kroić małe kotki, pieniędzy, bo bez nich we wszystkim ciężko, choćby ze studiami, gdy tylko pomyślę, że będę musiał pracować i znajdować czas na ogrom nauki... I dużo szczęścia. Tego samego życzę wam, wypije po cichu za was, bo chyba mam piwo w lodówce.

Wiadomości w tym wątku
RE: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Nanak - 10-08-2016 06:50 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Erinys Role Play | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS