Gothic The Returning - Wersja do druku
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Erinys Role-Play
Gothic The Returning - Wersja do druku

+- Erinys Role-Play (http://erinysrp.c0.pl)
+-- Dział: Hyde-Park (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Luźne rozmowy (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Gothic The Returning (/showthread.php?tid=47)

Gothic The Returning - Pajak - 07-06-2014 09:37 PM

Czy grał ktoś w returning? Jeśli tak to jak oceniacie moda i jaką gildię polecacie Smile Ponadto mam pytanie czy podstawowe gildie są rozszerzone o dodatkowe zadania?
I jescze jedno... Na jakim poziomie grać, żeby gra nie była nudna, ale też żeby nie była katorgą?
Zapraszam do dyskusji Smile

RE: Gothic The Returning - Nanak - 07-06-2014 11:05 PM

Nie grałem w to, sam nawet myślałem, żeby taki sam temat założyć, tyle, że na forum gothic site (gdzie wszelkie pytania odnoszące się do singla polecam zadawać). Trochę to prześledziłem, i o paru rzeczach mogę wspomnieć. Zacznę od poziomu trudności, który podobnie jak w podstawce, nie ma możliwości zmian. Poziom the returning jest jeszcze wyższy, niż w już dość trudnym G2NK. W sumie... to jedyne, co ci mogę powiedzieć na pewno. Szczegółów na temat gry nie znam wystarczająco, by ci doradzać, bo mogę cię jeszcze wprowadzić w błąd. Tyle ode mnie.