Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Wersja do druku
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Erinys Role-Play
Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Wersja do druku

+- Erinys Role-Play (http://erinysrp.c0.pl)
+-- Dział: Hyde-Park (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! (/showthread.php?tid=174)

Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Pajak - 10-06-2014 09:29 PM

Dobra witam wszystkich w szczególności Nanaka! W tym wyjątkowym dniu nasz obślizgły naćpany łysy ślimak Nanak obchodzi swoje urodziny. Nigdy nie spodziewałem się, że ślimaki dożywają 17 lat. Jednak z tego co widać ten jest wyjątkowy.

Dobra zasady gry są takie.
1. Oceniamy życzenia urodzinowe dla Nanaka, które złożył poprzednik
2. Wpierdalamy swoje jakże ambitne życzenia.
3. Gra nie jest ważna tylko dzisiaj możemy grać do znudzenia.
4. Nanak też może grać.
5. Można wstawiać zdjęcia, filmy, itp. itd.

Więc ja zaczynam.

Ekhm... Stooo laaat Nanaku! Big Grin <Wznosi kielon do góry>

RE: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Youacz - 10-06-2014 09:31 PM

Chujowe 9/11 BTW nienawidzę piosenki "sto lat"

Wszystkie najlepszego, rudych dziewic, rudych bród, rudych włosów, rudych łonowców i wszystkiego rudego.

RE: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Nanak - 10-06-2014 09:57 PM

Miło, że ktoś mi osłodził ten niezbyt udany dzień. Akurat w ten jakże wyjątkowy dzień niestety ludzie postanowili mi zepsuć humor. Długo by opowiadać. Do tego ni kszty alkoholu. Ale się nie przejmuje! Wrogom pokazuje środkowy palec, zaś przyjaciołom wskazuje murek, na którym będziemy wspólnie pić i palić co popadnie. Rodzinka zaczyna przysyłać pieniądze, moje konto stopniowo przybiera na wadzę. Co to się będzie działo w ten weekend! Aż szkoda, że to tylko 2 i pół dnia na celebrowanie takiego pretekstu do najebania w trzy dupy. Aż szkoda, że i wy nie możecie tam być ze mną i wypić po okazjonalnym pół litra. Cóż, mogę was jedynie prosić o powodzenia, zarówno w oczekiwaniu, jak przeżyciu imprezy. I rzecz jasna dziękuje za wszystkie życzenia, zarówno te, które dostałem i te, które być może jeszcze dostanę.

RE: Złóż życzenia urodzinowe Nanakowi! - Nanak - 10-08-2016 06:50 PM

Czemu mi się wydawało, że rok temu na moje 18 urodziny pisałem coś pod tym tematem?... xD
Spokojnie się zrobiło, jednak nie narzekam na to, wręcz przeciwnie. Trochę tak jakbym dorastać zaczął, choć w dalszym ciągu po maszynkę do golenia sięgam zwykle raz na miesiąc, no, chyba, że chodzi o pachy albo jajca. No i co mamo, nie palę, nie pije, dbam o siebie, może się nie katuje crosfiutami, ale rower jest codziennym obowiązkiem. W sumie ciężko, by nim nie był, skoro nie garnąłem się jeszcze do robienia prawa jazdy? Ustąpiłem pierwszeństwa siostrze, pierwszy zebrany fundusz trafił do niej, następnym zaopiekuje się ja. Wakacje wydają się dobrą porą na naukę jazdy, bo teraz rozkręca mi się nauka w klasie maturalnej. Przeraża mnie nieco matura, wiem, że wciąż za mało się staram, choć jest ze mną dużo, dużo lepiej, nie tylko w szkole. Ułożyłem się, ale przede wszystkim stałem się postrzegany jako bardziej ułożony, przynajmniej przez moich rówieśników. Dla was pozostanę nierozgarniętym rudzielcem, który będzie starał się śmieszkować czasem na konfie, nawet, jeśli nie piszemy już tak często. Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają, pozostał we mnie zalążek starego Nanaka, skoro bawię się sztuczną pochwą xD Niech tak pozostanie. Życzcie mi zdrowia, bo stary tryb życia zawsze może odbić się echem, powodzenia w nauce, bym doczłapał się do tych studiów i zaczął kroić małe kotki, pieniędzy, bo bez nich we wszystkim ciężko, choćby ze studiami, gdy tylko pomyślę, że będę musiał pracować i znajdować czas na ogrom nauki... I dużo szczęścia. Tego samego życzę wam, wypije po cichu za was, bo chyba mam piwo w lodówce.